
Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 17.janvāra numurā:
* Lielvārdes novada domes deputātu tikšanās noslēdzas ar aplausiem;
* Strīdīgi objektīvais skolu reitings;
* Vai Parka ielas izbūve ir šobrīd visaktuālākais jautājums?
Ogres novada domes deputāti – Dzintra Mozule, Egils Helmanis, Andrejs Ceplītis, Ilga Vecziediņa, Egils Dzelzītis un Juris Laizāns – ir vērsušies ar iesniegumu pašvaldībā, lūdzot sniegt skaidrojumu, kāpēc aktualizēta minētās ielas izbūve, kas nav nedz stratēģiski, nedz vitāli nepieciešama (protams, ja vien aiz tā visa neslēpjas "Rimi" ēna) laikā, kad pilsētā ir daudz citu neremontētu un neizbūvētu ielu, kuru sakārtošanai līdzekļu nepietiek.
*Kā uzzināt, kā un kas tērē novada budžetu?
Ogres novada domes Komiteju sēdes, kas notika 16.janvārī, informatīvajā daļā deputātu grupa sešu cilvēku sastāvā pieprasīja veikt pastiprinātu auditu un konkrēti izskaidrot, kādas iepirkumu procedūras, par kādām summām tika veiktas 2012.–2013.gadā.
* Ikšķiles policijas nodaļai jauns priekšnieks
Jaunā pašvaldības policijas priekšnieka pārliecība ir, ka galvenais ir nevis administratīvo pārkāpumu protokolu skaits, bet gan rezultāts – sakārtota vide un cilvēki, kuri nepārkāpj likumus un noteikumus.
* Autobraucējiem nesakārtotā Brīvības iela Ogrē;
* Mazozolieši neizpratnē: kāpēc pašvaldība ignorē likumu?
"Var jau būt, ka, apvienojot pagastu pārvaldes, Ogres novada domei ir vieglāk tās administrēt, bet diezin vai šeit domāts par cilvēkiem. Ministrija ir apturējusi minētā lēmuma tālāko virzību, aicinot turpināt to skaidrot iedzīvotājiem, bet dome ir aizsteigusies vilcienam pa priekšu. Aicinu lēmējvaru skaidrot apvienošanas ekonomisko pamatojumu pēc būtības, ja tāds vispār ir. Personīgi es šādu pamatojumu neredzu un līdz ar to arī nesaskatu apvienošanas nepieciešamību," norādīja Ogres novada domes deputāts Egils Helmanis.
* "Lielās dzīres" Lielajos Kangaros
Jānis Arvīds Plaudis intervē ārstu terapeitu Edmundu Kanci, kura sirsnīga aizraušanās ir ārstēt ne tikai cilvēkus, bet arī Dabu. Šoreiz – par Lielajiem Kangariem;
* Medību aktualitātes un "Plaužu" mednieki
* Svētdien galda tenisa čempionāta 4.kārta;
* Amatieru florbola čempionāta vadībā – ogresgalieši un ikšķilieši, kā arī handbola un telpu futbola jaunumi.
Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Kopā ar "Laimīgo Programmu" – lētāk!
2014. gada 16. janvārī, 22:02, Aktualitātes
Ogrenet
Jaunākie komentāri
Vajadzētu papētīt, kādas Tamanei attiecības ar 2012. budžetu.
Karikatūra pa smuko! Lai veselība māksliniekam!