Atgriezties pie raksta

Pie Saeimas gatavos Ziemassvētku dāvanas Ogres bērniem

Turpinot iepriekšējos gados  sākto tradīciju, Saeimas deputāti un darbinieki gada izskaņā piedalīsies labdarības akcijā, gādājot svētku dāvanas daudzbērnu ģimenēm, informē Saeimas Sabiedrisko attiecību biroja Preses dienests.

Akcijas noslēgumā - 19.decembrī - pie Saeimas nama būs atvērta radošā darbnīca, kurā ikviens, Ziemassvētku melodijām skanot, varēs izgatavot svētku rotājumus, ko pievienot sarūpētajām dāvanām.


Sadarbībā ar Latvijas Samariešu apvienību tiks iepriecināti 45 bērni no 14 daudzbērnu ģimenēm Ogres pusē. Ziemassvētku radošajā darbnīcā kopā ar Latvijas parlamenta deputātiem un darbiniekiem radīt prieku daudzbērnu ģimenēm palīdzēs arī skolēni un brīvprātīgie.


Šī ir jau ceturtā reize, kad parlaments organizē Ziemassvētku radošo darbnīcu.


Radošā darbnīca ceturtdien, 19.decembrī, pie Saeimas nama Jēkaba ielā būs atvērta no plkst.10.30 līdz 12.30.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/26754

2013. gada 16. decembrī, 19:34, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Agris • 2013. gada 17. decembrī, 11:27
Kas var būt labāks par dāvanu: http://www.salidzini.lv/c/davanas
rutks • 2013. gada 17. decembrī, 10:29
redz, kā Latvijas nabadzīgākā iedzīvotāju daļa, 100 lumpeņi, ziedos pavisam nabagiem. Ņemiet no viņiem piemēru, kā dalīt ar citiem pēdējo garoziņu!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet