Atgriezties pie raksta

Interesentiem par ēku siltināšanu tiek organizēts bezmaksas brauciens

Ogres novada pašvaldība, Enerģijas dienas ietvaros, 28. jūnijā organizē bezmaksas braucienu ar autobusu uz Siguldu un Cēsīm, lai dalītos pieredzē par renovētajām ēkām un informētu Lielvārdes, Ķeguma, Ogres, Ikšķiles un Salaspils iedzīvotājus par dažādām sadarbības iespējām un renovācijas projektu risinājumiem (ēku energoefektivitāte, tajā skaitā siltināšana).

Programmā (skatīt šeit) plānots apskatīt renovēto ēku Siguldā, Stacijas ielā 28, kur siltuma ieguvei uzstādīts arī siltumsūknis. Ēkas renovāciju veica energoservisa uzņēmums SIA "RENesco", kas nodarbojas ar energoefektivitātes projektu īstenošanu daudzdzīvokļu dzīvojamās ēkās.
 
Pēc tam plānots doties uz Cēsīm, kur pieredzē dalīsies SIA "CDzP" par Bērzaines ielas 36 renovēto ēku, kā arī apmeklēt Viestura ielas kvartālu, kurā šobrīd tiek renovēta pēdējā vēl nenosiltinātā ēka šajā kvartālā. Ēku renovācijas projekti īstenoti gan ar iedzīvotāju pašu iniciatīvu, gan jau iepriekš minēto SIA "RENesco" starpniecību.
 
Vietu skaits autobusā ierobežots, tādēļ, lūdzam, pieteikties līdz 25. jūnijam, iepriekš zvanot Ilzei Staģītei vai Edgaram Pārpucim , tel. 65022170, e-pasts - edgars.parpucis@ogresnovads.lv
 
Iespēja doties braucienā arī ar savu transporta līdzekli, taču pieteikšanās obligāta arī šajā gadījumā!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/24705

2013. gada 14. jūnijā, 09:43, Aktualitātes
wwww.ogresnovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet