
Gatavojoties iepirkumam, nosaka nomas maksu ēdināšanas bloku telpām
21.februāra Ogres novada domes sēdē deputāti lēma par nomas maksas noteikšanu neapdzīvojamām telpām sešās pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēs (PII) Ogrē.
Šā gada maijā beigsies līgumi ar firmām, kas nodrošina bērnu ēdināšanu šajos bērnudārzos, un tiks rīkots jauns iepirkums. Pašvaldības iepirkuma nodaļas vadītāja Valda Zvaigzne skaidro, ka iepirkuma dokumentācijā ir obligāti jānorāda PII ēdināšanas bloku telpu nomas maksa.
Veicot nomas maksas aprēķinu saskaņā ar MK noteikumiem Nr.515 "Noteikumi par valsts un pašvaldību mantas iznomāšanas kārtību, nomas maksas noteikšanas metodiku un nomas līguma tipveida nosacījumiem", neapdzīvojamo telpu nomas maksa pirmsskolas izglītības iestāžu ēdināšanas bloka telpām mēnesī par vienu kvadrātmetru (bez PVN) ir šāda: "Sprīdītis" – Ls 0.67; "Saulīte" – Ls 0.22; "Cīrulītis" – Ls 0.27; "Zelta sietiņš" – Ls 0.27; "Dzīpariņš" – Ls 0.28; "Strautiņš" – Ls 0.23. PII "Riekstiņš" līgums ar ēdinātāju vēl ir spēkā.
Zemā nomas maksa veicinās ēdināšanas izmaksu un attiecīgi ēdiena cenas samazināšanos PII.
2013. gada 25. februārī, 14:15, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv
Jaunākie komentāri
Po par tavu pēdējo. Galvenais ir priekšpēdējais, kurā rakstīts "ir". A ko nolēma, vispār nav rakstīts, izskatās, ka samazinās.
Tur taču rakstīts, ka par nomas maksu lēma 21.02.??? Un pēdējais teikums ir izteitks nākotnē, nevis pagātnē....
Kāds tev vēl 0.01 santīms? Tur taču rakstīts, ka šobrīd ir šāda, tātad - jau ir.