Atgriezties pie raksta

"Slidotprieks" atskaites koncerts "Sniega Karaliene"

Daiļslidošanas klubs "Slidotprieks" arī šogad vēlas Ogres, Ikšķiles un apkārtnes iedzīvotājus, vecākus un draugus, iepriecināt ar savas slidotprasmes demonstrējumiem.


Sestdien,19.janvārī, Vidzemes ledus hallē tiek rīkots daiļslidošanas kluba "Slidotprieks" atskaites koncertu, ko caurvīs populārās H.K.Andersena pasakas "Sniega Karaliene" motīvi. Pasakumā piedalīsies visi kluba slidotāji, kuri mācījušies slidot jau vairākus gadus un piedalījušies daudzās starptautiskās sacensībās, kā arī tie, kuriem pirmie soļi uz ledus bija tikai pagājušā gada rudenī. Katrs no viņiem demonstrēs savas slidotprasmes, kā arī spēju iejusties "Sniega Karalienes" pasaku tēlos.


Mīļi aicinām visus vecākus, radus, draugus, skolotājus, skolas un bērnudārza biedrus uz šo jauko ledus pasākumu, kur gandrīz katrs no jums satiks kādu sev pazīstamu kaimiņu puiku vai meniteni.


Koncerta sākums plkst.11, ieeja - kā vienmēr "Slidotprieka pasākumos" - par brīvu!


Uz tikšanos sestdien Vidzemes ledus hallē!


Jūsu "Slidotprieks"!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/22959

2013. gada 17. janvārī, 10:26, Aktualitātes
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet