
OgresTV: Sociālos pabalstus saņem jau desmit gadu 
Ogres novada pašvaldībā šogad pirmo gadu tiek izsniegts jaundzimušo pabalsts. Un varētu sacīt, ka šis ir viens no retajiem pabalstiem, kur atvēlētā budžeta izlietošana saistās ar pozitīvo tendenci novadā - jaundzimušo skaits pieaug kā paredzēts.
Tomēr kopējā aina sociālo pabalstu sistēmā joprojām ir ar saviem melnuma traipiem.
Tomēr kopējā aina sociālo pabalstu sistēmā joprojām ir ar saviem melnuma traipiem.
Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/21769
2012. gada 4. oktobrī, 08:07, Aktualitātes
Ogrenet. Ogres TV
Jaunākie komentāri
Mani sveicieni maniem mīļajiem visā šajā country.I am Michelle Babby Anderson.I esmu priecīgs pierādīt un pasludinām jums visiem, ka kundze Džesika Valensija ir darījuši to vēlreiz uz mani un manu family.She deva man un manai ģimenei aizdevumu 350000lvl lai man enpower manu uzņēmējdarbību un maksāt savus bērnus skolai fess.I jāatzīstas, ka es esmu vislaimīgākais sieviete uz zemes today.you var arī sazināties ar viņu pa e-pastu: info.atlantic124@gmail.com
Pārējie 20% medicīnas un policijas kķūdas.
Nu tad jāseko līdzi šiem "bezdzeļņikiem", kas 10 gadus saņem pabalstus, 80% no viņiem arī ir alkoholiķi. Pilnas kojas Ogrē ar tādiem "sīņiem".