Piesnigušos ceļus šodien sāka tīrīt jau no pulksten trijiem
Valsts autoceļu uzturēšanas darbos šodien strādā 131 AS "Latvijas autoceļu uzturētājs" (LAU) ziemas dienesta tehnikas vienības, informē AS "Latvijas autoceļu uzturētājs" sabiedrisko attiecību speciāliste Kaija Gulbe.
Brauktuves tiek gan tīrītas, gan apstrādātas ar pretapledojuma materiālu. Autoceļu brauktuves daudzviet sedz sniega kārta un veidojas apledojums, tādēļ tiek atkārtoti tīrītas un kaisītas.
Valsts Centrālajā reģionā šajā rītā strādā 52 ziemas dienesta tehnikas vienības, 22 no tām - uz Rīgas rajona valsts autoceļiem. Pirmie autoceļu tīrīšanas un kaisīšanas darbi reģionā sākti pulksten 3:20.
Vidzemē autoceļu uzturēšanā šorīt ir iesaistītas 31 ziemas dienesta automašīnas. Reģionā darbi sākti pulksten 3:30. Braukšanas apstākļi joprojām ir apgrūtināti.
Kurzemē 26.novembra rītā autoceļu uzturēšanā strādā 32 ziemas dienesta tehnikas vienības. Valsts autoceļu uzturēšanas darbi uzsākti pulksten 3:20. Braukšanas apstākļi ir apgrūtināti uz atsevišķiem ceļu posmiem, kur darbi tiek veikti atkārtoti.
Uz Latgales reģiona valsts autoceļiem šajā rītā strādā 16 ziemas dienesta automašīnas.
Autoceļu uzturētāji atgādina, ka autovadītājiem jābūt uzmanīgiem un jāizvēlas laika un ceļa apstākļiem atbilstošs braukšanas ātrums. Autoceļu ziemas uzturēšanas līmenis ziemas uz dažādas nozīmes ceļiem ir atšķirīgs, tādēļ braukšanas apstākļi var atšķirties. Autovadītāji var sekot līdzi informācijai par situāciju uz valsts autoceļiem VAS "Latvijas valsts ceļi" mājas lapā www.lvceli.lv sadaļā "Braukšanas apstākļi".
2010. gada 26. novembrī, 11:23, Aktualitātes
Ogrenet


