Ministrija pirks zemi Ogres, Ķeguma un Lielvārdes novados
Lai īstenotu valsts autoceļa E22 posma Rīga (Tīnūži) - Koknese rekonstrukcijas projektu, Satiksmes ministrija (SM) iegādāsies vairākus zemes gabalus Ogres, Ķeguma un Lielvārdes novados.
Zemes gabali, kuru kopējā platība ir 5,17 hektāri, tiks iegādāti par 22,8 tūkstošiem latu.
To īpašnieki ir piekrituši pārdot valstij īpašumus par taisnīgu atlīdzību, kas noteikta pamatojoties uz sertificēta nekustamo īpašumu vērtētāja atzinumu. Līdz ar to pēc zemes gabalu iegādes tie tiks ierakstīti zemesgrāmatā uz valsts vārda SM personā.
Izdevumus, kas saistīti ar zemes vienību pirkšanu un ierakstīšanu zemesgrāmatā, segs no līdzekļiem, kas paredzēti SM budžeta apakšprogrammas “Kohēzijas fonda finansētie ierobežotās atlases VAS “Latvijas valsts ceļi” realizētie projekti (2007-2013)” projekta “E22 posma Rīga (Tīnūži) - Koknese būvniecība” īstenošanai.
Īstenojot autoceļa posma rekonstrukcijas projektu, tiks uzlabota satiksmes kustības drošība, kā arī palielināta autoceļa caurlaidība.
To paredz šodien, 12. augustā, Valsts sekretāru sanāksmē izsludinātais Ministru kabineta (MK) rīkojuma projekts “Par zemes vienību pirkšanu valsts autoceļa E22 posma Rīga (Tīnūži) – Koknese rekonstrukcijas projekta īstenošanai”
2010. gada 12. augustā, 12:49, Aktualitātes
Ogrenet



Jaunākie komentāri
vēlēšans tuvojas!
Kad tad beigs būvēt to ceļa posmu?