Pārogrē vētra nodarījusi ievērojamus postījumus
Otrdien, 27. jūlijā, praktiski visā Latvijas teritorijā plosījās pamatīgs negaiss.Daudzviet tas nodarījis pamatīgus postījumus un arī nevienā vien Ogres novada vietā vēl šodien novērojami vētras nodarījumi.
Šos fotoattēlus portālam Ogrenet iesūtījis Ogrenet lasītājs Gatis no Pārogres.Atgādināsim, ka krietni spēcīgāku vētru sinoptiķi sola arī naktī no trešdienas uz ceturtdienu, tāpēc aicinam visus būt maksimāli piesardzīgiem.Sinoptiķi atgādina, ka negaisa laikā vienmēr jāievēro piesardzība. Prognozētās stihijas radīs draudus cilvēku dzīvībai visos Latvijas reģionos. Negaisu dēļ var rasties lieli materiālie zaudējumi, piemēram, var būt vēja sagāzti koki uz mājām, mašīnām un elektrolīnijām, krusas izdauzīti mašīnu stikli, applūduši pagrabi un satiksmes traucējumi.
2010. gada 28. jūlijā, 18:50, Aktualitātes
Ogrenet



Jaunākie komentāri
Nu tad virsrakstam bija jābūt sekojošam CET nolaidība Pārogrē nodarījusi ievērojamus postījumus :)
onufrij.. tev ta elektrība nepazuda (koks uzgāzās vadiem), bet man līdz nakamas dienas 16.00 nebija elektrība. un šorīt koks vel nebija novākts.
Nu gan postījumi. Nolauzts koks ar tukšu vidu