Hokejisti un daiļslidotāji lūdz pašvaldības atbalstīt Vidzemes ledus halles iegādi
Ikšķilietis, amatieru hokeja komandas “OLB” (Ogres ledus brāļi) kapteinis, M.Legzdiņš vērsies ar iesniegumu Ikšķiles novada domē, kurā lūdz atbalstīt Vidzemes ledus halles iegādi pašvaldību (Ogres, Ikšķiles, Lielvārdes, Ķeguma) īpašumā.
Iesniegumā, kas adresēts Ikšķiles novada domes priekšsēdētājam Indulim Trapiņam, M.Legzdiņš raksta: “Uzskatām, ka ledus halle dod būtisku labumu gan bērnu gan pieaugušo attīstībai un veselīgam dzīvesveidam. Esam gatavi arī palīdzēt organizēt halles darbu gan Latvijas, gan Zviedrijas un Norvēģijas mērogā , kur mums ir pazīstami hokeja klubi un sadarbības partneri. Bieži viesojoties Zviedrijā esmu personīgi ticies ar hokeja kluba “Sunne” menedžeri un runājis par hokeja attīstību, tur pašvaldības sniedz lielu atbalstu hokejam , pat izveidojot koledžas ar hokeja novirzienu.”
Hokeja komanda “OLB” ir izveidojusies ap 2000.gadu , šajā komandā spēlē 22 hokejisti, no kuriem septiņi ir Ikšķiles novada iedzīvotāji. “Līdz pēdējai halles darba dienai īrējām ledu 8 -10 reizes mēnesī,” norāda M.Legzdiņš.
Ogrenet jau rakstīja, ka 16.jūnija domes sēdē Ikšķiles novada domes deputāti atbalstīja nekustamā īpašuma “Vidzemes ledus” jeb Vidzemes ledus halles iegādi. Pozitīvu lēmumu šajā sakarā pieņēmusi arī Ogres novada pašvaldība.
“Esam priecīgi par paveikto un gribam uzsaukt: "Tā turpināt!" Ikšķiles un Ogres novadu domes deputātu lēmums par gatavību veikt Vidzemes ledus halles pārņemšanu savā bilancē izskatās kā cerību stariņš, kas liek domāt, ka pēdējo četru gadu laikā ieguldītais darbs jauno daiļslidotāju audzināšanā un trenēšanā, viņu iegūtie sasniegumi Latvijas un starptautiska mēroga sacensībās netiks pieminēti tikai pagātnes izteiksmē, bet tiem ir paredzama arī turpmāka izaugsme un attīstība,” savu viedokli daiļslidošanas kluba “SLIDOTPRIEKS” vārdā pauž kluba valdes loceklis Valdis Zītars.
Pēdējā pusotra gada laikā, par spīti grūtajiem ekonomiskajiem apstākļiem, daiļslidošanas klubs “SLIDOTPRIEKS”, kas ir Ikšķiles novada vecāku veidota sabiedriska organizācija, ir centusies sekmēt bērnu un jauniešu, slidošanas entuziastu, iespēju realizāciju - iemācīties slidot un sekot savu mazo sapņu piepildījumam – būt uz ledus skaistā tērpā, kad skan pašu izvēlēta un mīlēta mūzika.
Pateicoties jaunai treneru komandai, vecāku iniciatīvai un bērnu cītīgam darbam, tieši pēdējā pusotra gada laikā kluba dalībnieki guvuši ievērojamus panākumus, kuri rezultējās ar vairākām bronzas, sudraba un arī zelta godalgām dažāda vecuma grupu sacensībās.
“SLIDOTPRIEKS” ir pirmais daiļslidošanas klubs, kas sarīkoja daiļslidošanas sacensības Vidzemes ledus hallē, Ogrē. Viņi bija pirmie, kas veidoja kluba atvērto durvju dienu, lai visi slidošanas entuziasti varētu iepazīties ne tikai ar skaisto sacensību ārējo veidolu, bet arī ar kluba ikdienas darbu, treniņiem un draudzīgo kolektīvu, kurš ar prieku un satraukuma pilnu interesi sagaida katru jaunpienācēju.
“To visu darījām, darām un darīsim! Tas viss ir nepieciešams ne tikai mūsu mazajam kluba kolektīvam, bet arī visiem tiem, kam iepriekšējos apstākļos nebija finansiālu iespēju mums pievienoties, bet kuru vēlmes varētu piepildīties, ja Vidzemes ledus halle pārietu pašvaldību valdījumā. Uzskatām, ka tikai kļūstot par pašvaldības īpašumu, ledus izmaksu jautājums būtu risināms vieglāk, jo mēs, kā sabiedriska organizācija, esam ieinteresēti tikai un vienīgi slidošanas un daiļslidošanas attīstībā, kas, mūsuprāt, sasaucas arī ar jebkuras pašvaldības interesi par savu iedzīvotāju veselīga un sportiska dzīvesveida popularizēšanu. To pierāda arī Tukuma un Valmieras pašvaldību pārvaldījumā esošie ledus sporta centri, kuru noslodze ir daudzas reizes augstāka tieši no bērnu un jauniešu puses,” norāda V. Zītars.
Un turpina; “Jau vairākkārtīgi esam izteikuši Ikšķiles un Ogres pašvaldībām gatavību līdzdarboties bērnu un jauniešu piesaistīšanā un trenēšanā ne tikai sporta, bet arī veselības un fiziskās sagatavotības uzlabošanas nolūkos, tādejādi nodrošinot galveno – bērnu un jauniešu iesaistīšanos tiem interesējošos pasākumos. No savas puses solām turpināt aizsāktās slidošanas popularizēšanas aktivitātes, tādējādi palīdzot piesaistīt arvien jaunus un jaunus slidošanas entuziastus”.
Vidzemes ledus halle pašvaldību īpašumā pāries tikai tad, ja pozitīvu lēmumu pieņems arī Ķeguma un Lielvārdes novada pašvaldības.
2010. gada 18. jūnijā, 16:22, Aktualitātes
Ogrenet



Jaunākie komentāri
Nav brīnums,deputāts Biķis strādā Latvenergo.
Ozols jau arī nāk no LATVENERGO,tā ka Ķeguma domē ja paraktu,uzzinātu,kur naudiņa sashēmota,pie kā nonākusi.Deputāta Biķa sieviņa ar Auziņu naudiņu samazgājusi,Ogrres vēstis visiem bija rakstīts.Biķa k-gam jauns džips parādījies.Iespējams,no pazudušās naudiņas varētu halli uzcelt,ja vēl pieliktu citās pašvaldībās pazudušo!
Auziņš visu sakārtos pēc gadiem 10!!!