Atgriezties pie raksta

Nedomājot par drošību, izdemolē pie gājēju pārejas pāri dzelzceļam uzstādītās barjeras

Nupat šajā pavasarī Ogres novada pašvaldība uzstādīja barjeras pie pārejas pāri dzelzceļa sliedēm Vidzemes ielā, taču prieki izrādījās īsi – iedzīvotāji pašvaldības rūpes nenovērtēja un gandrīz tūkstoš latu vērtās barjeras iznīcināja.

Pāreju norobežojošas barjeras tika uzstādītas, lai rūpētos par iedzīvotāju drošību. To uzdevums bija disciplinēt gājējus un it sevišķi riteņbraucējus, kuri, sastopot savā ceļā ierobežojumus, vismaz samazinātu braukšanas ātrumu, atzina Ogres novada domes izpilddirektors Pēteris Špakovskis.

Drošība uz gājēju pārejas Vidzemes ielas turpinājumā  tika aktualizēta jau  pagājušajā gada vasarā, jo domes speciālisti to atzina par bīstamu – pāreja nav pārskatāma (uz stūra atrodas VAS “ Latvijas dzelzceļš”  ēka), uz tās savulaik gājis bojā arī bērns.

VAS “ Latvijas dzelzceļš” atteicās risināt jautājumu par drošības pasākumiem uz pārejas, jo tā nav oficiāla – sliedes šajā vietā šķērsot nedrīkst. Apzinoties, ka cilvēki tik un tā turpinās iet pāri sliedēm, rūpes par iedzīvotāju drošību uzņēmās pašvaldība, taču, kas no tā iznācis, var pārliecināties klāt pievienotajās fotogrāfijās.


Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/14012

2010. gada 27. maijā, 14:47, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

bargais • 2010. gada 28. maijā, 21:57
es zinu kurs tas bija! kristaps sovans
Ārprāts • 2010. gada 28. maijā, 21:27
tas tiešām nav normāli - 1000 Ls par piecām trubām un grants kaudzi. Par tādu naudas izšķērdēšanu būtu jāprasa skaidrojums no Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijas par nolaidību un iespējamu līdzekļu piesavināšanos Ogres domē.
FELIX • 2010. gada 28. maijā, 17:23
VALSTI UN NODOKLU MAKSTAJAUS TIK APZOG .. BARJERA VAREJA NO PROSTAM TRUBAM .. PIZDEC NAUDAS ZAGLI!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet