Iznācis jauns žurnāls “Degpunktā”
Izdevniecība “Rīgas Viļņi” laidusi klajā žurnālu "Degpunktā” — sadarbībā ar pazīstamo tāda paša nosaukuma LNT raidījumu. Noderīgi, pamācoši un brīžam pat jautri — tā “Degpunktā” veidotāji stāsta par kriminālajiem notikumiem... ...ar cerību, ka žurnālā atrodamā informācija pasargās no nelaimes.
Žurnālā lasāms par krāpnieku stiķiem un niķiem, par to, kā “Radio Skonto” programmu direktors Valdis Melderis, sargājot māju, novērsa savas meitiņas bīstamo blēņu iespējamās sekas, kā trausla izskata blondīne, divkārtēja pasaules čempione kikboksā, rāda pašaizsardzības paņēmienus.
Publicēts plašs materiāls arī par citiem pašaizsardzības līdzekļiem — no piparu gāzes baloniņiem līdz pat kaujas pistolēm. Kriminālistikas eksperti atklāj, kā pēc viena mata galiņa vai spļāviena var ar DNS analīzēm izskaitļot zagļus un slepkavas — arī Latvijai ir savs CSI.
“Degpunktā” ir arī stāsti par noziedzniekiem un noziegumiem. Sieva par 1000 dolāru pasūta sava vīra nāvi, desmitiem latviešu narkokurjeru iesēdināti Latīņamerikas cietumos, tautietis Īrijā zog veikalā, aiz biksēm bāzdams saldētas garneles.
Arī cietušo stāsti reizēm liek pasmaidīt pat daudz pieredzējušajai Inesei Supei — krāpnieku upuri samaksājuši par iekārtošanu darbā Vācijā un velti gaida jūras prāmi uz Vāciju Jēkabpilī.
Kriminālos horoskopus ar dzirkstošu asprātību aprakstījusi sertificēta astroloģe Guna Kārkliņa — Ūdensvīrs ir ideāls slepenais aģents, Auns gatavs izvicināt dūres, Skorpionam padodas nodokļu slēpšanas shēmas. To gan uztveriet ne kā praktiskus padomus, bet ar smaidu.
“Drošība ir vērtība, bet godīgums atmaksājas,” ir pārliecināts “Degpunktā” atbildīgais redaktors Māris Puķītis un cer, ka žurnālā sniegtā informācija mums visiem palīdzēs dzīvot laimīgāk
2010. gada 7. aprīlī, 14:03, Aktualitātes
kasjauns.lv



Jaunākie komentāri
Brīvais raidījums "Medpunktā" izsaka vislabākos novēlējumus žurnālam un centīsies sniegt visu iespējamo atbalstu jaunu un svarīgu tematu apzināšanā!
lol :D:D:D