Atgriezties pie raksta

Ogrē, Skolas ielā 4, atklās "Iki" veikalu

Rīt, 24.februārī, plkst.12, Ogrē tiks atklāts Latvijā trešā lielākā pārtikas mazumtirdzniecības tīkla IKI pirmais veikals. Pēc rekonstrukcijas bijušā veikala “Cento” vietā durvis vērs IKI veikals ar modernu dizainu, plašāku preču sortimentu un papildu pakalpojumiem. Atklāšanas dienā tikšot radīta īpaša svētku sajūta katram pircējam, teikts uzņēmuma paziņojumā presei.

Atklājot pirmo IKI veikalu Ogrē, uz pasākumu pārgriezt sarkano lentu ieradīsies Dace Zundure, SIA Palink rīkotājdirektore: "Katra veikala atklāšana ir svētki, bet vēl lielāks prieks ir apzināties, ka vari saviem uzticīgajiem un jaunajiem pircējiem Ogrē piedāvāt labāku kvalitāti un plašākas izvēles iespējas."


Rūpējoties par saviem pircējiem Ogrē, Skolas ielā 4, kur līdz šim atradās veikals „Cento”, no 24.februāra durvis vērs pirmais IKI veikals. Veikals nodrošinās 11 jaunas darba vietas Ogres un tuvākās apkārtnes iedzīvotājiem.

Par godu atklāšanai 24.februārī pircējiem tiks piedāvātas īpašas akcijas un cenu piedāvājumi, dažādu produktu degustācijas - sākot ar smaržīgiem kūpinājumiem un no IKI ceptuvēm nākušiem gardumiem. Atgādinot, ka, arī ejot uz veikalu, var domāt par vidi, pirmajiem 300 pircējiem, kas iepirksies virs 10 latiem, tiks dāvinātas IKI iepirkumu somas.

Jaunajā veikalā, nodrošinot labāko atbilstoši IKI veikalu kvalitātei, tiks piedāvāts plašāks produktu sortiments, augsta apkalpošanas kvalitāte un moderna iepirkšanās vide. Katru dienu pircēji varēs plašā izvēlē iegādāties svaigos produktus - gaļu, augļus, tikko ceptas kūkas, tortes un smalkmaizītes, kā arī ikdienā nepieciešamās rūpniecības preces. Dodoties ciemos ar tikko pirktu kūku, tepat būs iespējams nopirkt arī ziedus.

SIA Palink ir mazumtirdzniecības uzņēmums, kas Latvijā pārstāv divas veikalu ķēdes IKI un Cento. Šobrīd Rīgā un visos Latvijas reģionos darbojas 30 IKI un 24 Cento veikali, kas nodrošina 1300 darba vietas.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/ogre/16345

2011. gada 23. februārī, 12:52, Ogres novada ziņas
TVNET

Jaunākie komentāri

Vārna, Riebīgā • 2011. gada 24. februārī, 09:38
Vakar nogāju garām ap 9iem vakarā, veikals pilns - visi steidza vēl pēdējos darbus uz šodienas atklāšanu. Nopriecājos, ka darba laiks ir no 8 līdz 22. Ieskatoties varēja redzēt, ka plauktu rindas arī ir ciešākas kā Cento slidotavā, tā ka ceru uz kādu puslīdz normālāku veikalu šaipus sliedēm (Dauga neskaitās). Citādi reizēm vakaros ieskrienot likās, ka Cento pamata publika ir tie, kas vakariņās ēd roltonus un klāt piedzer aliņu vai šnabi. :(
pārstāve • 2011. gada 23. februārī, 15:40
Atvainojamies par pārpratumu, veikals tiks atklāts 24.FEBRUĀRĪ. Gaidīsim Jūs!
ibio • 2011. gada 23. februārī, 15:24
Ļoti labi, tajā Cento tolkam nekā prātīga nebija, ja nu vienīgi elementārākie produkti par lētākām cenām. Jebkurā gadījumā ceru, ka tas veicis strādās līdz 22:00 vakarā.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet