Atgriezties pie raksta

Arī Ogrē iedegs barikāžu dienu atceres ugunskuru

20. janvāris - 1991. gada barikāžu atceres diena. Šogad tā ir īpaša diena – 20 gadi apritējuši kopš vēsturiskajiem notikumiem, kuros izšķīrās Latvijas liktenis.  Kā katru gadu šajā laikā, arī šogad visā Latvijā, protams, arī Ogrē, degs ugunskuri, lielākos vai mazākos pulciņos kopā sanāks barikāžu dalībnieki, viņu ģimenes, tuvinieki.

Pulcēsies, lai pie atmiņu ugunskura kopā ar citiem pārlapotu vēstures lappuses, atcerētos mūsu valstij, katram cilvēkam svarīgos notikumus. Lai aizdomātos par tām vērtībām, kuru šobrīd varētu arī nebūt, ja tanki toreiz būtu bijuši stiprāki par latviešu tautas gribu.
 
Ogres novada pašvaldība un Ogres Vēstures un mākslas muzejs aicina barikāžu dalībniekus, visus interesentus uz tikšanos pie ATMIŅU UGUNSKURA pie Ogres kultūras centra Brīvības ielā 15, Ogrē, ceturtdien, 20. janvārī pl. 17.
 
Atceres pasākums turpināsies Ogres Vēstures un mākslas muzejā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/ogre/16011

2011. gada 7. janvārī, 11:51, Ogres novada ziņas
Ogres novada domes preses dienests

Jaunākie komentāri

zika • 2011. gada 7. janvārī, 21:28
Diemžēl tā "jautrība "turpinās jau 20 gadus.Nekāda nopietnība nav notikusi.
Lunis • 2011. gada 7. janvārī, 12:28
Bija jautri pirms tiem 20 gadiem , priekš manis tas bija viens jautrs tussiņš ar ugunskuriem un piedzīvojumiem :)

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet