Lietus bremzē veloceliņa izbūvi Ogresgalā (labots)
Ogresgalā šobrīd notiek veloceliņa izbūve - tiek ieklāts smilšu klājums, trases sakaru kabelis, izbūvēts apgaismojums. Tiesa gan, nepastāvīgie laika apstākļi traucē darbu - lietus dēļ ik pa laikam jānosūc ūdens no trases.
Liepu ielas ietves un veloceliņa posma rekonstrukcijai Ogresgalā, projekta ietvaros ir paredzēti Ls 161 039,96 no kuriem ERAF līdzfinansējums un valsts budžeta dotācija sastāda Ls 104 831,20, bet pašvaldības līdzfinansējums ir Ls 56 208,76, tomēr faktiskās projekta izmaksas noslēdzoties projektam būs zemākas.
Pašlaik ir noslēgts uzņēmuma līgums ar A/S „Ceļu pārvalde”, kas projekta ietvaros izbūvēs gājēju ietvi, veloceliņu un ierīkos ielu apgaismojumu Liepu ielas posmā no Lielo Aroniju ielas līdz Bumbieru ielai, Ogresgala ciemā.
Darbi pie veloceliņa izbūves Ogresgalā sākti šī gada 1. oktobrī, līgums paredz, ka tos pabeigs 1.novembrī, bet slikto laika apstākļu dēļ tos visdrīzāk būs iespējams pabeigt līdz decembrim.
2009. gada 27. oktobrī, 16:51, Ogres novada ziņas
Ogrenet



Jaunākie komentāri
jā jā... saprata viņš...
Es visu sapratu,te visi pārējie to nesaprata...:D
Pelle, ja vēlāk "pieslēdzies" un neievēroji, ka teksta virsraksts, teksts ir labots, un nesaprati par ko komentāros izsakot viedokļus, šumējas vai apceļas, tad info speciāli Tev no tantes Googles.lv informācija vietējos portālos: Ogrenet - Lietus bremzē veloceli…27 okt 2009 ... Ciemupē šobrīd notiek veloceliņa izbūve - tiek ieklāts smilšu klājums, trases sakaru kabelis, izbūvēts apgaismojums. ... www.ogrenet.lv/ogre/12310/ - Saglabātā kopija - Līdzīgshttp://www.ogresvestis.lv/news.php?newsid=13648Nākotnē veloceliņš plānots arī Ciemupē (20.08.2009.).