Atgriezties pie raksta

20.jūnijā tirgus laukuma atklāšanas pasākums Lielvārdē

Lielvārdes novada pašvaldība informē, ka 2020.gada 20.jūnijā, plkst. 11.00  Lielvārdes Lāčplēša laukumā, kas tiek dēvēts arī par Centra laukumu, Līgo dienas tirdziņa ietvaros, tiks svinīgi atklāts jaunais tirgus laukums. 

Aicinām ikvienu interesentu uz atklāšanas svētkiem! Svētku noskaņu radīs un apmeklētājus ar muzikāliem un atraktīviem priekšnesumiem priecēs vokāli dramatiski instrumentālā grupa "ILGA".


Lielvārdes novada pašvaldība ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam pasākuma "Atbalsts LEADER vietējai attīstībai (sabiedrības virzīta vietējā attīstība)" apakšpasākuma "Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” līdzfinansēto projektu “Trigus laukuma izveide Lielvārdē" (projekta Nr.18-04-AL02-A019.2103-000006) tirgus teritorijā novietojusi trīs slēgta tipa tirdzniecības nojumes, publiskas pieejamības tualeti, kā arī atkritumu urnas un atpūtas soliņus. Projekta ietvaros ir uzstādīts arī brīvkrāns, kur ikvienam iedzīvotājam ir iespēja piepildīt savu ūdens trauku ar pilsētas dzeramo ūdeni.


Projekta īstenošanas rezultātā izveidotais tirgus laukums dos atbalstu preču un pārtikas produkcijas ražotājiem un uzlabos uzņēmējdarbības vides pieejamību.


Projekts tiek īstenots vietējās rīcības grupas Publisko un privāto partnerattiecību biedrības "Zied zeme" sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2015-2020 ietvaros.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/lielvarde/47090

2020. gada 19. jūnijā, 23:33, Lielvārdes novada jaunumi
lielvarde.lv

Jaunākie komentāri

ezis • 2020. gada 20. jūnijā, 16:36
...un cik tas viss izmaksāja, vai arī tas ir valsts noslēpums??????
Anna • 2020. gada 18. jūnijā, 10:11
krievu laika bija vislabak.
??? • 2020. gada 13. jūnijā, 13:37
Es ceru, ka bez uzpurņiem un divu metru distances. Valdība par jums ņirgājas, bet jūs visam piekrītat. Tik pretīga valdība pat nebija stulbo krievu laikā. Mēs esam latvieši, vai nē?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet