
Lielvārdes pamatskolas skolēni iepazīst konditora profesiju 
Lielvārdes pamatskolas 3. un 4. klases skolēni novembra nogalē devās uz vietējo uzņēmumu "Vaniļas debesis"’, kur notika karjeras attīstības atbalsta pasākums "Iepazīsim konditora profesiju", informē Lielvārdes pamatskolas pedagogs karjeras konsultants Inta Lipiņa.
Uzņēmumā skolēnus laipni sagaidīja tā vadītāja un konditore Ilze Stepiņa, kura iepazīstināja skolēnus iepazīstināja ar savu darbu. Skolēni noskaidroja, ka uzņēmums darbojas nepilnu gadu. Tajā strādā divi darbinieki, kuriem jāprot viss – konditora, grāmatveža, apkopējas, vadītāja, lektora darbs.
Ja ir savs bizness, tad var nopelnīt naudu, sagādāt citiem prieku, radoši darboties. Lai dibinātu savu uzņēmumu, tad ir jābūt čaklam, gudram, mērķtiecīgam, neatlaidīgam, jāpārzina valsts likumdošana. Uzņēmuma nākotnes plāni ir cept arvien garšīgākas kūkas un censties, lai nāk vairāk klientu.
Skolēni arī paši izmēģināja konditora darbu. Katrs ar dažādu krāsu krēmiem izdekorēja savu kēksiņu.
2019. gada 18. decembrī, 07:37, Lielvārdes novada jaunumi
www.lielvarde.lv