Atgriezties pie raksta

Lielvārdē godina novada labākos uzņēmējus Foto

27.aprīlī Lielvārdes novada Sporta centrā norisinājās Lielvārdes novada Uzņēmēju Gada balvas pasniegšanas svinīgā ceremonija.

Gada balvai tiek nominēti uzņēmēji, kuri mīl un ciena savu darbu, dara to ar pārliecību un aizrauj pārējos.


Balvu saņēmējus sveica Lielvārdes novada domes priekšsēdētāja Santa Ločmele, Lielvārdes novada Uzņēmēju biedrības valdes priekšsēdētājs Māris Mālmeisters un priekšsēdētāja vietniece Inese Delviņa.


S.Ločmele savā uzrunā uzsvēra, ka Lielvārdes attīstības pamatā ir spēcīgi un uz sadarbību vērsti uzņēmēji: "Pašvaldībai sadarbojoties ar Lielvārdes novada Uzņēmēju biedrību un Lielvārdes Attīstības fondu, mēs kopā varam paveikt lielas lietas. Lielvārde var!."


Savukārt M.Mālmeisters pateicās pašvaldībai par līdzšinējo sadarbību, atzīstot, ka dialogs starp uzņēmējiem un pašvaldību ir bijis ļoti veiksmīgs. Uzņēmējiem M.Mālmeisters vēlēja veiksmi, lai pietiktu spēka un izturības grūtajā darbā.


Pirms balvu pasniegšanas pasākuma vadītājs, TV personība Uģis Joksts aicināja Gada balvas nominantus piedalīties konkursā, lai netradicionālā formā uzņēmēji varētu iepazīt savus kolēģus novadā.


"Gada balvu 2018" nominācijā "Gada pakalpojums" saņēma IK "Gamma-Ā". Balvu pasniedza Lielvārdes novada Uzņēmēju biedrības pārstāvis Andris Gribusts. "Gamma-Ā" tā  ir garšu un baudu simfonija. Lai senās ēdināšanas tradīcijas turpinās daudzu gadu garumā," vēlēja A. Gribusts.


Nominācijā "Jaunais uzņēmējs 2018" balva piešķirta IK "Ziemeļu akmens". Uzņēmuma rašanos veicinājusi piedalīšanās Lielvārdes novada pašvaldības izsludinātajā konkursā "Jauniešu biznesa ideju konkursā 2017", kur iegūts starta kapitāls uzņēmējdarbības – laukakmeņu apstrādes - uzsākšanai.


Pasniedzot balvu jaunajam uzņēmējam, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Ogres Biznesa inkubatora pārstāve Ilze Linkuma vēlēja, lai nākamajā gadā viņš saņemtu apbalvojumu "Lielākais darba devējs" vai "Uzņēmums ar lielāko apgrozījumu". 


Nominācijā "Gada eksportētājs 2018" balvu SIA "Blueberry land" pasniedza Agroresursu un ekonomikas institūta Zinātniskās padomes locekle, Lauksaimniecības tirgus veicināšanas daļas vadītāja, vadošā pētniece Ingūna Gulbe. "Es neesmu satikusi nevienu cilvēku, kuram negaršo mellenes. Un to, ka mellenes negaršo tikai latviešiem, liecina nominācija, kurā uzņēmums saņem balvu. Novēlu saglabāt pašapziņu un turpināt to attīstīt," sacīja I.Gulbe.


Nominācijā "Gada kravu pārvadātājs" balvu saņēma SIA "Tūre-S". Balvu pasniedza SIA "Lielvārds" valdes priekšsēdētājs Aivars Gribusts: "Daudzi, uzsākot biznesu, gribētu izvēlēties kravu pārvadīšanu, kas ir ļoti nepieciešams pakalpojums, bet tikai retais uzņēmējs spēj atbildīgi, precīzi izpildīt ne tikai izteiktās, bet arī iedomātās klientu vēlmes."


Nominācijā "Gada ražotājs 2018" balva piešķirta SIA "Marway". To pasniedza Saeimas deputāte Dana Reizniece-Ozola, uzverot, ka šis uzņēmums izveidots pirms desmit gadiem ekonomiskās krīzes laikā. "Paldies, ka radāt jaunas darba vietas novadā, atjaunojot ekonomikas līdzsvaru, kas Latvijā ir nevienmērīgs starp Rīgu un reģioniem," teica D.Reizniece-Ozola.


Nominācijā "Sociāli atbildīgākais uzņēmējs" SIA "Daces Ločmeles zobārstniecības privātprakse" balvu pasniedza Lielvārdes novada domes deputāts, Sociālo un veselības lietu komitejas priekšsēdētājs Jānis Lūsis. "Mēs varam būt gandarīti, ka lielvārdiešiem un tuvākās apkaimes iedzīvotājiem nav jābrauc uz Rīgu, lai varētu salabot zobus ar modernām tehnoloģijām. Vēl lielāks gandarījums, ka uzņēmums ir vērsies Lielvārdes novada Sociālajā dienestā, lai palīdzētu daudzbērnu māmiņām, kuras nonākušas finansiālās grūtībās, bez maksas salabot zobus. Tā ir godam nopelnīta balva," norādīja J.Lūsis.


"Prieks kalpot Lielvārdei un Latvijai," saņemot balvu, sacīja Dace Ločmele.


Par balvas "Iedzīvotāju simpātija 2018" ieguvēju šogad kļuvis uzņēmums SIA "Haitek Latvia". Balvu nominantam pasniedza Lielvārdes novada domes deputāts, Tautsaimniecības komitejas priekšsēdētājs Aivars Peisenieks.


SIA "Haitek Latvia" pārstāv vienu no vadošajiem meža tehnikas zīmoliem "Komatsu". "Ļoti iespējams, ka liela daļa ir pamanījuši, bet līdz galam nemaz nenojauš vai nav sadzirdējuši, kāpēc SIA "Haitek Latvia" 2018. gadā uz sarkanās "Komatsu" mežizstrādes tehnikas lika Lielvārdes jostas motīvus un salonā izvietoja LV100 simboliku. Šo mūsu akciju nosaucām "Komatsu Latvijai!", tā tika iekļauta arī starp Kultūras ministrijas atzītajām ievērojamākajām kampaņām. Šādi godinājām Latviju tās svētkos, kā arī patriotiski nesām gan Haitek, gan Lielvārdes, gan Lielvārdes jostas stāstu tālāk," atklāj uzņēmuma pārstāvji.


Balvu nominācijā "Lielākais nodokļu maksātājs 2018" saņēma SIA "MRK Serviss". 


"Tas ir uzņēmums, kuram nav vajadzīga reklāma. Uzņēmums, kas nav vairījies no darba un jaunām idejām. Arī pēc reorganizācijas atradis jaunas iespējas, lai attīstītos," pasniedzot balvu, sacīja Lielvārdes novada domes priekšsēdētāja Santa Ločmele. Pašvaldības vadītāja piebilda, ka šis uzņēmums Gada balvu saņem trešo reizi, bet pēdējos divus kā lielākais iedzīvotāju ienākuma nodokļa maksātājs.


Par pasākuma muzikālo noskaņu gādāja mūziķu grupa "Sebris un Co".

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/lielvarde/43770

2019. gada 28. aprīlī, 16:25, Lielvārdes novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Mamzele • 2019. gada 29. aprīlī, 14:12
Nu redz, kā blēžiem parāda godu! Būs Ķegums arī jāsapurina, lai pagodina līkkāji un viņa drauģeļus, vai tad tie ir sliktāki kā Lielvārdē.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet