Atgriezties pie raksta

Donoru diena Lielvārdē

Trešdien, 28.augustā, no plkst.10-13 Lielvārdes kultūras namā, Parka ielā 3, notiks donoru diena. Asinis ziedot ir aicināti visu asins grupu donori!

VADC atgādina, ka par donoru var kļūt vecumā no 18 – 65 gadiem. Svaram jābūt virs 50 kg. Asins došana nav vēlama pēc nakts maiņas, saspringta darba, liela emocionāla pārdzīvojuma. Pirms tam jāēd veselīgi un jādzer daudz šķidruma. Asins ziedošanas un iepriekšējā dienā nedrīkst lietot treknus ēdienus un alkoholu.


Pēc asins ziedošanas donors saņem naudas kompensāciju 3 LVL pusdienām. Tāpat saskaņā ar Darba likuma 74.pantu, iepriekš paziņojot darba devējam, donors saņem atlīdzību par attaisnotu darba kavējumu, un nākamajā dienā pēc asins ziedošanas viņam ir tiesības uz atpūtas dienu, par ko tiek saglabāta noteiktā darba alga. Darbiniekam un darba devējam vienojoties, šo atpūtas dienu var piešķirt citā laikā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/lielvarde/25428

2013. gada 21. augustā, 15:53, Lielvārdes novada jaunumi
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet