Atgriezties pie raksta

Noskaidrots Ogres kvēlākais skūpsts

Portālā Ogrenet sadarbībā ar suši bāru "Sushi&Snacks" (Ogre, Mālkalnes prospekts 9) izsludinājām konkursu – Ogres kvēlākais skūpsts. No vairāk kā desmit portāla lasītāju iesūtītajām skūpstu fotogrāfijām izvēlējāmies vienu laimīgo pāri, kas balvā saņems suši party set (vērtība Ls 14,80).

Kvēlākā skūpsta bildi portālam Ogrenet atsūtīja Maksims Klimančovs (2674****), kurš bildē redzams ar savu otro pusīti Jūliju Šuntovu. Maksims iesūtītajām divām bildēm klāt pievienoja arī Valentīndienai atbilstošu stāstu.


"Esam divi iemīlējušies studenti, kuri viens otru sastapa tieši studiju laikā. Atlicis vien nokārtot baisos eksāmenus un aizstāvēt savus diplomdarbus... Bet grūtības mūs nebiedē, tāpat kā 80 kilometru attālums, kas ik dienas mūs šķir vienu no otra. Un ik dienu сеram uz iespēju ātrāk satikties ... UN (ja palaimēsies) PIE REIZES pamieloties ar gardajiem suši (ar jūsu palīdzību, protams)."


Rakstā pievienotajā fotogalerijā publicējam arī citus konkursa dalībniekus, kuriem vēlam sirsnīgus un kaislīgus visu mīlētāju svētkus!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/konkursi/19101

2012. gada 14. februārī, 16:15, Konkursi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Michelle Babby • 2012. gada 7. decembrī, 15:39
Mani sveicieni maniem mīļajiem visā šajā country.I am Michelle Babby Anderson.I esmu priecīgs pierādīt un pasludinām jums visiem, ka kundze Džesika Valensija ir darījuši to vēlreiz uz mani un manu family.She deva man un manai ģimenei aizdevumu 350000lvl lai man enpower manu uzņēmējdarbību un maksāt savus bērnus skolai fess.I jāatzīstas, ka es esmu vislaimīgākais sieviete uz zemes today.you var arī sazināties ar viņu pa e-pastu: info.atlantic124@gmail.com
brummbrumm • 2012. gada 14. februārī, 21:55
a man bilde patīk :)
Lunis • 2012. gada 14. februārī, 19:32
Bildīte neko , bet I+S tāds pozitīvi gaišs:)

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet