Atgriezties pie raksta

"Dea" dāvanu kartes īpašnieks noskaidrots

Portāls Ogrenet sadarbībā ar skaistumkopšanas salonu "Dea" piedāvāja piedalīties konkursā un laimēt dāvanu karti, ko varēs izmantot sevis lutināšanai. Lai laimētu dāvanu karti vajadzēja pareizi atbildēt jautājumiem par skaistumkopšanas salonu "Dea" un interneta portālu Ogrenet.

1. Skaistumkopšanas salons "Dea" atrodās Ogrē, Meža prospektā.

2. Portālu Ogrenet ik dienas apmeklē vidēji 8000 lasītāju.

3. Portālā Ogrenet šobrīd vēl nav sadaļas kulinārija.

Izlozes kārtībā par laimīgo dāvanu kartes īpašnieku kļuva Līga Kalniņa (tel.nr. 2834XXXX). Portāls Ogrenet tuvākajā laikā sazināsies ar šī konkursa veiksminieci, lai nodotu viņai dāvanu karti 10 latu vērtībā no skaistumkopšanas salona "Dea".

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/konkursi/15467

2010. gada 28. oktobrī, 20:40, Konkursi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

sveikt • 2010. gada 2. decembrī, 05:11
? Laipni lūdzam, Kāpēc jūs waisting laiku, mūsu banka piešķir no aizdevuma ar ļoti zemu procentu likmi, tikai zvaniet mums šodien +2348066773075 vai e-pastu: oceanicbkplc25@live.com mēs gaidām Jūsu atbildi. Mēs esam pārliecināti, kā padarīt jūsu Ziemassvētku svinības brīnišķīgi, Kontakti tagad un sākt savu kredīta pieprasījumu. sveikt
es • 2010. gada 29. oktobrī, 11:02
kur lunis?
uzmanigaa • 2010. gada 29. oktobrī, 10:53
Cilvēki mīļie,laiks iet un informācija noveco, reklāmas sadaļā informācija ir veca.apakšaa tak var redzeet cik dienaa apskata.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet