
Šodien un rīt – roka un rokenrola festivāls "Zelta zirgā"
Arī šogad vasaru Latvijā satricinās "RockUp" festivāls, kas 19. un 20.augustā notiks sporta un atpūtas kompleksā "Zelta Zirgs".
Šis būs jau otrais gads, kad notiks Pin Up, rockabilly, rokmūzikas un blūza festivāls "RockUp".
Runājot par pasākumu, organizatori saka: "Ir lietas kuras ir neaizmirstamas. Pirmais skūpsts un pirmā mīla, pirmā dziesma un pirmā vilšanās, pirmais auto un pirmais motocikls. "RockUp" festivāls ir šo izjūtu apkopojums. Laba mūzika un dejas. Rokenrols un roks. Pin-up un rockabilly dzīves stils. Vareni autiņi un skaisti motocikli. Meitenes sarkanām lūpām un pumpainās kleitās. Vīri, kuri apbrīno daiļās Pin Up meitenes un izrāda savus spēkratus".
Lai kopējo noskaņu padarītu košāku, dāmas aicinātas ģerbties Pin Up stilā, bet kungi – rockabilly noskaņās.
Arī šogad festivālā būs apskatāmi retro auto.
Pārstāvēto mūzikas stilu klāsts ir plašs, bet šogad festivāls viennozīmīgi kļuvis roķīgāks. Festivālā uzstāsies "The Blues Gang", "Wild Detroit Gang", "Side of Pain", "The Twins Peek", "PND" un "RIGA Reggae", kas uz skatuves kāps kopā ar orķestri.
Biļetes uz festivālu vēl ir nopērkamas: www.bilesuserviss.lv.
2016. gada 19. augustā, 08:13, Ķeguma novada jaunumi
Ogrenet
Jaunākie komentāri
Jā, viena liela izgāšanās bija tas rockups, mazapmeklēts Ķenča jaunības dienu Čangalienas gadatirgus balagāns, bet ko var gribēt no sportista.
Šis būs jau otrais gads, kad notiks Pin Up, rockabilly, rokmūzikas un blūza , kantrī mūzikas, šlagermūzikas, džeza mūzikas un kamermūzikas festivāls "RockUp" ar pūtēju orķestra piedalīšanos.
Nudien, esi atpalicis! Tingeltangeli serģis nekomandē, nav znaja tādās lietās, bet tā bedre viņam pieder un un naudiņa no visa šī balagāna gan ienāk.