Atgriezties pie raksta

Ķegumā iereibis rīdzinieks uzmācas garāmgājējiem

25.maijā Ķeguma novada pašvaldības policija saņēmusi sūdzību no kādas Ķeguma pilsētas iedzīvotājas par to, ka viņai šajā dienā Smilšu ielā uzmācies nepazīstams vīrietis, izsakot dažādus cieņas aizskarošus piedāvājumus.

Kā norāda Ķeguma novada pašvaldības policijas vecākais inspektors Rinalds Liepiņš, atbraucot uz norādīto adresi, tika sastapts vīrietis, par kuru tika saņemta sūdzība.


Lai noskaidrotu vīrieša personību un veiktu pārrunas par viņa neadekvāto uzvedību, vīrietis tika nogādāts Ķeguma policijas iecirknī.


Vīrietis izrādījās Rīgas pilsētas iedzīvotājs, kurš bija atbraucis paciemoties pie savas paziņas. Pēc kopīgas alkohola lietošanas viņš kļuvis neadekvāts, uzmācās garāmgājējai, izsakot cieņas aizskarošus piedāvājumus, un traucēja sabiedrisko mieru Smilšu ielā, dauzīdams ar dūri pa vairākām dzīvokļa durvīm.


Izvērtējot notikuma apstākļus un iesniegto iedzīvotājas iesniegumu, vīrietim tika noformēts protokols par administratīvo pārkāpumu par sīko huligānismu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/kegums/32363

2015. gada 1. jūnijā, 11:28, Ķeguma novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Eduards Lunis • 2015. gada 7. jūnijā, 18:36
tapec jau ir vakance

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet