Atgriezties pie raksta

Ķeguma policijas rūpju lokā – dzīvnieki un sievietes

Ķeguma novada pašvaldības policijas darbiniekiem arī pagājušajā mēnesī darba netrūka. Interesanti, ka oktobrī kārtības sargiem visvairāk rūpju sagādāja nepieskatīti mājdzīvnieki un iereibušas daiļā dzimuma pārstāves.

10.oktobrī pašvaldības policija saņēma izsaukumu uz Ķeguma komercnovirziena vidusskolu, kur pie ieejas durvīm sēdēja vācu aitas šķirnes suns, ar savu klātbūtni biedēdams bērnus. Tā kā policijas darbiniekiem notikuma vietā mājdzīvnieka saimnieku noskaidrot neizdevās, suns tika nogādāts dzīvnieku patversmē Ogrē.


11.oktobrī vietējie kārtības sargi tika izsaukti uz Birzgales pagastu, kur kāda iedzīvotāja informēja, ka svešs suns esot nokodis astoņus viņas trušus. Ierodoties notikuma vietā, policisti pamanīja traģisku ainavu – pie saimniecības ēkas zemē gulēja beigti astoņi saplosīti truši, bet vienā no trušu būdām bija iesprūdis skādi nodarījušais suns. Policistiem izdevās noskaidrot suņa saimnieku, kurš nu jau saukts pie administratīvās atbildības.


15.oktobrī iedzīvotāji informēja, ka Ķegumā, Staru ielā, kāda čigānu tautības sieviete staigājot pa dzīvokļiem un piedāvājot nopirkt dažādas mantas. Policijas darbiniekiem ierodoties norādītajā adresē, tirgotāja jau bija paspējusi nozust. Kārtības sargi apsekoja tuvāko apkārtni, daudzdzīvokļu māju kāpņutelpas un pagalmus, bet aizdomīgo personu sastapt neizdevās.


21.oktobrī policijas palīdzību lūdza kāda Birzgales pagasta iedzīvotāja. Birzgaliete sūdzējās par saviem kaimiņiem, kuru zirgi bija iekļuvuši viņas īpašumā un turpināja izbradāt ābeļdārzu un sējumus. Policijai ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka apmēram 60 zirgi brīvi pārvietojās gan pa kaimiņu īpašumu, gan arī pa ceļa braucamo daļu, tādējādi apdraudot satiksmes drošību. Pašvaldības policija noskaidroja zirgu piederību. Izrādījās, ka zirgi pieder kādai vietējai zemnieku saimniecībai, bet tās īpašnieki bija tā sastrīdējušies, ka visus lauku darbus pametuši novārtā, pieļaujot pat lopiņu aizklīšanu. Policisti ar zirgu īpašniekiem veica pārrunas, pēc kurām mājdzīvnieki tika atgriezti zemnieku saimniecībā.


23.oktobrī pašvaldības policija saņēma izsaukumu uz Glāzšķūni, kur pie veikala zemē gulēja kāda sieviete. Tika konstatēts, ka sieviete atradās tik stiprā alkohola reibumā, ka pati nebija spējīga ne pārvietoties, ne nosaukt savus personas datus. Tā kā sieviete atradās veselībai un dzīvībai nedrošos apstākļos, mediķu brigāde viņu nogādāja Ogres slimnīcā, kur cietušajai tika sniegta neatliekamā medicīniskā palīdzība.


28.oktobrī kārtības sargu palīdzību lūdza kāda Birzgales pagasta iedzīvotāja, kura sūdzējās, ka viņu fiziski iespaidojot viņas dzīvesbiedrs. Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka pati policijas izsaucēja atradās alkohola reibuma stāvoklī, kas arī bija ģimenes strīda iemesls. Kā paskaidroja sievietes vīrs, viņam pārrodoties mājās no darba, sieva bija piedzērusies, tāpēc izcēlies konflikts. Sieviete, lai pabiedētu vīru, bija nolēmusi izsaukt policiju. Policijas darbinieki ar abiem dzīvesbiedriem veica profilaktiska rakstura pārrunas.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/kegums/26312

2013. gada 6. novembrī, 10:34, Ķeguma novada jaunumi
Rinalds Liepiņš, Ķeguma novada pašvaldības policijas vecākais inspektors

Jaunākie komentāri

treknais • 2013. gada 12. novembrī, 20:49
kaulainai jābaidās no robčika viņam ir kaulaina ace ar kuru vins uz visiem lūr...
Eduards Lunis • 2013. gada 12. novembrī, 17:56
--Ja jau es nebaidos,ko tad kaut kādai ,,kaulainajai ,,jābaidās!?
kaulainā • 2013. gada 12. novembrī, 15:21
Luni, tavas problēmas ir tik nopietnas, ka es pat baidos teikt, kas tās varētu atrisināt...

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet