
Ķegumā nepilngadīgie bērnu slidkalniņā dedzina papīrus
3. februārī kāds iedzīvotājs informēja Ķeguma novada pašvaldības policiju, ka bērnu rotaļu laukumā, netālu no daudzdzīvokļu mājas Liepu alejā dedzināti papīri, kā rezultātā ir nosmērēta slidkalniņa virsma, informē Ķeguma novada pašvaldības policijas vecākais inspektors Rinalds Liepiņš.
Pārbaudot iedzīvotāja sniegto informāciju, minētais fakts apstiprinājās, bērnu laukumiņā tiešām bija dedzināti papīri un, ar pelniem nosmērēta slidkalniņa virsma un koka konstrukcijas.
Ķeguma novada pašvaldības policijas darbiniekiem izdevās noskaidrot vainīgos. Tie ir vairāki nepilngadīgi Ķeguma jaunieši, kuri ar savu rīcību veica huligāniskas darbības, par kuru paredzēta atbildība saskaņā ar Latvijas Administratīvā pārkāpuma kodeksa 167. panta pazīmēm, bet tā kā neviens no jauniešiem nebija sasniedzis 14 gadu vecumu, ar kuru iestājas administratīvā atbildība, par nepilngadīgo rīcību atbildību ir jāuzņemas viņu vecākiem (vai personām, kas viņus aizstāj).
Vienam no jauniešiem, kurš bija dedzināšanas idejas iniciators, šī nebija pirmā reize, kad viņš nonācis policijas redzeslokā, par notikušo viņa mātei tika sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols pēc LAPK 173.otrās daļas, par bērnu aprūpes pienākumu nepildīšanu.
Administratīvā pārkāpuma protokols nosūtīts Ķeguma novada domes administratīvajai komisijai, kura skatīs administratīvā pārkāpuma lietu pēc būtības.
Ķeguma novada pašvaldības policija vēlas informēt bērnu vecākus, ka viņiem ir jāzina, kā viņu bērnu pavada brīvo laiku, ko dara un kur atrodas.
2013. gada 13. februārī, 14:59, Ķeguma novada jaunumi
Ogrenet
Jaunākie komentāri
Lunis lai runa?
Robčik, tev nav ko teikt? Runā...