Atgriezties pie raksta

Ikšķilē jaunieši diskutēs ar Saeimas deputātu kandidātiem

28.septembrī Ikšķiles novada Veselības veicināšanas centrā notiks seminārs par jauniešu politisko līdzdalību un paneļdiskusija ar Saeimas deputātu partiju pārstāvjiem un kandidātiem no Ikšķiles novada.

Jaunieti, vai zināji, ka arī TAVA vai Tavu vecāku balss var ļoti daudz ietekmēt Saeimas vēlēšanu rezultātus un mūsu tuvāko nākotni četru gadu termiņā? Tāpēc aicinām Tevi piedalīties izglītojošā seminārā par JAUNIEŠU politisko līdzdalību un paneļdiskusijā ar Saeimas deputātu partiju pārstāvjiem un kandidātiem no Ikšķiles novada, kurā varēsi uzdot SEV interesējošus jautājumus.


Seminārs par jauniešu politisko līdzdalību sāksies plkst. 16.30, savukārt paneļdiskusija ar Saeimas deputātu partiju pārstāvjiem un kandidātiem no Ikšķiles novada – plkst.18.


Vairāk informācijas: Ikšķiles novada pašvaldības jaunatnes lietu speciālists Einārs Ervīns Deribo (tālr. 29854280, e-pasts: einars.deribo@ikskile.lv).

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/ikskile/42344

2018. gada 25. septembrī, 14:07, Ikšķiles novada jaunumi
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet