
Ikšķiles izglītības iestādēs samazinātas ēdināšanas izmaksas
Ikšķiles novada pašvaldība ir veikusi virkni uzlabojumu, lai mācību process Ikšķiles novada bērniem un viņu vecākiem būtu pēc iespējas pieejamāks.
Pašvaldība veica izmaksu aprēķinu pirms lēmuma par ēdināšanas pakalpojuma iepirkuma organizēšanu - izmaksas 3,5 gadu posmam bija paredzamas 1 570 000,00 EUR apmērā. Tagad šie līdzekļi tiks ieguldīti pašvaldības pamatfunkciju un infrastruktūras attīstītībā, kas ir ieguvums ikvienam Ikšķiles novada iedzīvotājam.
Atgādinām, ka atklātā konkursa "Ēdināšanas pakalpojumu sniegšana Ikšķiles novada pašvaldības izglītības iestādēs" rezultātā Ikšķiles vidusskolā un PII "Urdaviņa" ir samazinātas ēdināšanas izmaksas. Piemēram, PII "Urdaviņa" līdzšinējo 2,53 EUR un 2,84 EUR (atbilstoši vecuma grupai) vietā ir 2,09 EUR un 2,76 EUR.
Savukārt Ikšķiles vidusskolā kompleksais pusdienu piedāvājums no 1,88 EUR samazināts uz 1,55 EUR bet launaga izmaksas - no 0,88 EUR līdz 0,65 EUR.
Pašvaldība kopā ar izglītības iestādēm uzraudzīs, lai pakalpojuma sniedzējs nodrošinātu kvalitatīvu ēdināšanu, kā arī tiktu ievēroti visi līguma nosacījumi.
SIA "Baltic Restaurants Latvia" jau šobrīd veic ēdināšanas pakalpojuma nodrošināšanu daudzās izglītības iestādēs citviet Latvijā, uzņēmuma moto ir: "Ne tikai veselīgi, bet arī garšīgi!"
2018. gada 28. jūnijā, 08:25, Ikšķiles novada jaunumi
www.ikskile.lv
Jaunākie komentāri
Laikam jau taisnība par to ĢMO. Jebkurā gadījumā, skaidrs, ka neko kvalitatīvu par tādu naudu nevar pagatavot.
Te visi pārēdušies GMO, īpaši tā bioklukste
Bet izrādās nē.Paši ēd GMO un nebaidās par savu veselību