
Sniega dienā pašvaldība tīnūžniekiem pasniedz dāvanu 
Svētdien Tīnūžos notika Sniega dienai un multifunkcionālā laukuma atklāšanai veltīts pasākums "Ķeram ziemu!", uz kuru bija pulcējies kupls skaits apmeklētāju – galvenokārt ģimenes ar bērniem.
Par godu Starptautiskajai Sniega dienai Tīnūžos bija ieradusies Sniega karaliene ar saviem pavadoņiem – lāci un vāveri. Viesi kopā ar Ikšķiles novada pašvaldības vadību piedalījās arī Sniega dienas galvenajā notikumā – multifunkcionālā laukuma atklāšanā.
Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš, uzrunājot klātesošos, pauda gandarījumu, ka Tīnūžu centrā ir vērojamas pozitīvas pārmaiņas - pašvaldība izbūvējusi stacionāru āra multifunkcionālu laukumu, kas kalpos dažāda vecuma iedzīvotājiem - gan slidošanai, gan hokeja spēlēm, bet vasarā - dažādām sportiskām aktivitātēm, kur varēs spēlēt basketbolu, florbolu un nodarboties ar citiem sporta veidiem. Nākotnē plānots turpināt attīstīt šīs teritorijas infrastruktūru.
Ikšķiles novada domes priekšsēdētāja vietnieks Česlavs Batņa visiem sportot gribētājiem novēlēja, lai šis laukums vienmēr ir piepildīts un tajā valdītu pozitīvas emocijas: "Pieprasījums ir, vēlme ir, un tas nozīmē, ka labās emocijas arī būs!"
Pēc oficiālās multifunkcionālā laukuma atklāšanas paraugdemonstrējumus sniedza daiļslidošanas klubs "Slidotprieks". Bērni, kuri vēl tikai vēlas apgūt daiļslidošanu, varēja iepazīt arī daiļslidošanas pamatelementus. Kamēr daiļslidotājas uz ledus izpildīja lēcienus un piruetes, pie laukuma apmales jau nepacietīgi rosījās hokejisti, lai izmēģinātu laukumu.
Šoziem Ikšķiles novada pašvaldība iekārtojusi divas dabīgā ledus slidotavas-hokeja laukumus. Viena no slidotavām atrodas Ikšķiles centrā starp daudzdzīvokļu mājām, otra – nupat atklātajā multifunkcionālajā laukumā pie Tīnūžu tautas nama. "Abas slidotavas ir apgaismotas, tāpēc slidot vai spēlēt hokeju var arī vēlās vakara stundās," norāda Ikšķiles novada pašvaldības sporta pasākumu organizatore Agita Kābele.
Ja pagājušajā gadā, kad Sniega diena Tīnūžos tika svinēta pirmo reizi, uzsvars tika likts uz sportiskām aktivitātēm, tad šogad pasākumam bija izteikti izklaidējošs raksturs – rotaļas un kopīgas aktivitātes ar pasaku tēliem, par ko īpaši priecājās mazākie Sniega dienas apmeklētāji. Sniega dienas dalībnieki varēja arī sasildīties ar karstu tēju un zupu, kas tika vārīta turpat uz ugunskura.
2018. gada 21. janvārī, 18:39, Ikšķiles novada jaunumi
Ogrenet
Jaunākie komentāri
Paldies,par feino pasākumu,tèju,zupu un iespēju turpmāk svaigā gaisā kopā ar ģimeni atpūsties.Paldies.
sen nebija redzēts tik daudz smaidīgu ļaužu