Atgriezties pie raksta

Ikšķiles vidusskolas skolēniem panākumi Matemātikas olimpiādē Foto

28.maijā Latvijas Universitātes Lielajā aulā norisinājās Latvijas 44.atklātās matemātikas olimpiādes laureātu apbalvošana, kuru vidū bija arī Ikšķiles vidusskolas labākie matemātiķi.

Latvijas 44. atklātā matemātikas olimpiādē no Ikšķiles vidusskolas piedalījās desmit 5. – 9. klašu skolēni.


Lieliski panākumi šajā olimpiādē bija 5.klases skolniekam Gustavam Patrikam Rinkevičam (2 vieta), 6. klases skolniecēm Sandijai Aleksai Štikovai (1. vieta) un Loretai Lasmanei (Atzinība),  kā arī 7. klases skolniekam Tomam Grantam (Atzinība).


Ikšķiles vidusskola lepojas ar skolēnu sniegumu un uzdrīkstēšanos piedalīties un pārbaudīt savas zināšanas olimpiādē, kur piedalās visas Latvijas labākie matemātiķi.


Liels paldies gan vecāku, gan skolas kolektīva vārdā matemātikas skolotājām Līgai Strauss un Silvijai Avotai par skolēnu sagatavošanu un papildus darbu skolēnu talantu attīstībā!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/ikskile/38849

2017. gada 30. maijā, 07:04, Ikšķiles novada jaunumi
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet