
Ikšķiles novada izcilākie skolēni saņem Zelta liecības 
Pēc mācību gada noslēguma svētbrīža Ikšķiles evaņģēliski luteriskajā baznīcā un liecību saņemšanas skolā, Ikšķiles vidusskolas skolēni, skolotāji un vecāki pulcējās Ikšķiles Tautas namā, kur par sasniegumiem aizvadītajā mācību gadā tika sumināti Ikšķiles vidusskolas skolēni un viņu pedagogi.
"Paldies, ka jūs esat un ka mēs varam lepoties ar jums!"- sveicot skolēnus, pedagogus un vecākus, teica Ikšķiles vidusskolas direktors Česlavs Batņa. Direktors arī uzsvēra, ka salīdzinājumā ar pagājušo mācību gadu, kad viņš tikko sāka strādāt Ikšķiles vidusskolā un labāko skolēnu sumināšana bija viens no pirmajiem pasākumiem ar jaunā skolas vadītāja līdzdalību, izcilāko skolēnu skaits ir jūtami pieaudzis.
"Ikšķiles vidusskola ir izaugusi gan kvalitatīvi, gan kvantitatīvi. Skolēnu skaits laika posmā no 20009.gada līdz šim laikam palielinājies no 600 līdz 780 skolēniem, aprēķini rāda, ka pēc trim gadiem Ikšķiles vidusskolā mācīsies 900 skolēnu. Tās ir pašvaldības rūpes, lai visiem novada skolēniem pietiktu vietas, kur iegūt izglītību, tāpēc ir uzsākta jauna korpusa projektēšana, kur būs ēdamzāle, darbmācības kabineti un plašākas telpas skolotājiem,” informēja Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš.
Pašvaldības vadītājs, aicinot jauniešus turpināt mācības Ikšķiles vidusskolā, pavēstīja, ka Ikšķiles novada dome pieņēmusi lēmumu par stipendiju saņēmēju loka paplašināšanu vidusskolas klasēs, motivējot jauniešus gūt iespējami labākas sekmes.
Skolēnus un pedagogus sveica ar Pateicībām un naudas balvām par izciliem sasniegumiem olimpiādēs, konkursos un sacensībās, labākie mācībās saņēma arī Zelta liecības.
"Tik ilgi būs šī pasaule, cik ilgi būs skola un skolas dvēsele – skolotāji. Paldies, skolotājiem par ieguldīto darbu, par radošumu, par degsmi, jo bez jums nebūtu tik zinātkāru skolēnu, kuri šodien pirmo reizi saņems Zelta liecības,” teica direktora vietniece izglītības jomā (1.-4.klases )Solvita Zirne.
Zelta liecības saņēma tie 2.-3.klašu skolēni, kuriem vērtējums ir deviņas un desmit balles, bet, sākot ar 4.klasi, Zelta liecības ieguva skolēni, kuriem vērtējums ir 8,9 un 10 balles.
"Lai mūsu sirdīs ir mīlestība un siltums, bet mūsu galvās ir zelts," Zelta liecību saņēmējiem vēlēja direktora vietniece izglītības jomā (5.-12.klases) Līga Strauss.
Svinīgie pasākumi, kuros tika sveikti labākie mācībās, konkursos, olimpiādēs un sacensībās, šodien notika arī Tīnūžu pamatskolā un Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolā.
2015. gada 28. maijā, 16:45, Ikšķiles novada jaunumi
Ogrenet