
Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 13.maija numurā:
* Mazozolieši priecājas par atgūto neatkarību
"Tas ir vēl nebijis gadījums Mazozolu vēsturē, kad iedzīvotāji Ogres novada domes vadību un deputātus pēc savas iniciatīvas sagaida ar ziediem un pašu ceptu kūku. Tā ir mūsu pateicība par sapratni un vēlmi iedziļināties lauku cilvēku problēmās.
Diemžēl iepriekšējā domes vadība mūs nevēlējās sadzirdēt. Es ceru, ka šobrīd jauna, uz savstarpējo sapratni balstīta dzīve ir sākusies gan pie mums, Mazozolos, gan novadā kopumā," pēc tikšanās ar Ogres novada domes amatpersonām saka Mazozolu pagasta iedzīvotāja Ināra Kupe.
*Ogrē – bezmaksas redzes pārbaude "Redzīgs seniors pie stūres";
* Bērnudārza siltinātāji paši iesildās 9.maijā;
* Ar plakātu plānots uzrunāt un sveikt konferences dalībniekus
"Pie Ogres Kultūras centra sienas ieraudzīju lielu plakātu, kurš vēsta par plānoto konferenci – „Pilsētas svētki un identitāte”. Tāpat uz plakāta norādīts konferences norises laiks, vieta, organizatori un mājas lapas adrese: www.okc.lv. Diemžēl, tajā ielūkojoties, neatradu nekādu informāciju par minēto pasākumu. Zvanīju uz pirmo lapā redzamo tālruņa numuru un sazvanīju OKC kasi. Darbiniece ieteica sazināties ar OKC kultūras pasākumu organizatori Dainu Raitumu. Šī speciāliste centās izskaidrot, kādas darbības jāveic mājas lapā, lai nonāktu pie dziļi apslēptās vajadzīgās informācijas (šobrīd informācija nu jau pieejama pirmajā lapā). Kad beidzot tiku līdz norādītajai sadaļai, atvērās dokuments ar aicinājumu aizpildīt anketu, lai varētu pieteikties konferencei. Tika prasīts vārds, uzvārds, darbavieta, ieņemamais amats un rekvizīti rēķina izsūtīšanai, jo dalība konferencē maksā 15 eiro. Starp citu, nebija norādīts, vai šī summa ir ar PVN, vai bez tā. Diemžēl nebija arī neviena vārda par konferences norisi un darba kārtību. Kad vēlējos iegūt šo informāciju, saņēmu pretjautājumu – kas es tāda esmu. Paskaidroju, ka esmu vienkārša Ogres iedzīvotāja, kura ievērojusi lielizmēra plakātu un kuru šis pasākums varētu interesēt. Saņēmu skaidrojumu, ka pasākums domāts tikai speciālistiem, kuriem programma izsūtīta elektroniski un viņi par visu jau ir informēti. Sarunas noslēgumā arī es e – pastā tomēr saņēmu pasākuma programmu, kura nu ir pieejama arī Kultūras centra mājas lapā tā, lai to var atrast ikviens, nebūdams datorspeciālists. Ar laikraksta starpniecību tomēr vēlētos noskaidrot, cik izmaksājusi reklāmas plakāta izgatavošana, kas to apmaksājis un kam galu galā domāts plakāts. Līdz šim uzskatīju, ka šāda veida reklāmas baneri paredzēti iedzīvotāju, nevis speciālistu informēšanai, jo cik tad mums Ogrē tādu speciālistu ir?" jautā ogrēniete Liene.
*Atklāj Ogres trikotāžas kombinātam veltītu izstādi;
* Izķemmētajai suņa pavilnai var rast praktisku izmantojumu;
* Astroloģiskā prognoze – no otrdienas līdz otrdienai.
Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!
2014. gada 12. maijā, 21:40, Ikšķiles novada jaunumi
Ogrenet
Jaunākie komentāri
Normāls rēcīgs "Klerku tūrisma" pasākums , ierēdņi par nodokļu piķi ceļo pa Latviju. Nebija vērts pat censties ko meklēt , gandrīz droži bezjēdzīga laža.
Tiem 100 individuāli izsūtīja uzaicinājumus, tāpēc arī atrada
Vai tad visiem 100 par velti pārbaudīs?