Atgriezties pie raksta

Ikšķilē aiztur ogrēnieti 5 promiļu reibumā

Reģionālās pašvaldības policijas (RPP) Ikšķiles novada nodaļa 2.septembrī novada teritorijā rīkoja reidu par sabiedriskas kārtibas nodrošinašanu, portālu Ogrenet informē nodaļas priekšnieks Viktors Dorodnovs.

"Neskatoties uz sliktiem laika apstākļiem, novada iedzīvotaji un ciemiņi no Ogres tomēr diezgan plaši svinēja jauno mācību gada sākumu, par ko liecina 16 sastādītie administratīvā parkāpuma protokoli jauniešiem par alkoholisko dzērienu lietošanu sabiedriskā vietā, ieskaitot četrus jauniešus, kuri lietoja alkoholiskos dzērienus, būdami nepilngadigie," stāsta Dorodnovs.


Vīrieša reibuma stāvoklis pārsniedz 5 promiles
Ap plkst.21 tika saņemta informācija, ka pie veikala "Maxima" atrodas divi vīrieši manamā reibuma stāvoklī. Lai arī RPP IkNN darbinieki tajā laikā devās uz citu izsaukumu, iepriekš minēto informāciju pārbaudot tikai pēc 15 minūtēm. Aizdomīgās personas tika ievērotas jau uz Pārbrauktuves ielas. Pārrunu laikā tika noskaidrots, ka abi ir Ogres iedzīvotāji, kuri, acīmredzot, alkohola lietošanu turpinājuši ilgāku laiku, par ko liecināja viena no vīrieša alkohola koncentrācija izelpotajā gaisā – 5.06 promiles. Pēc administratīvā pārkāpuma protokolu sastādīšanas personas tika nogadātas uz Valsts policijas Ogres iecirkni.


Savukārt ap plkst.02 patrulēšanās laikā vienā no daudzstāvu mājas pagalmiem tika ievērotas citas divas personas, kuras bija stiprā alkohola reibuma stavoklī. Dēļ agresīvās un skaļās uzvedības minētās personas tika nogadātas iecirknī.


"Neskatoties uz diezgan lielu likuma parkāpēju skaitu, priecē fakts, ka Ikšķiles novada iedzīvotāji ļoti aktīvi lieto atstarojošos elementus, pārvietojoties pa ielām diennakts tumšajā laikā. Par šāda veida pārkapumu tika aizradīts tikai vienam cilvēkam. Lai arī uz ielām tomēr nebija daudz cilvēku, tie, kurus satika RPP IkNN darbinieki, godprātīgi pārvietojās ar atstarotājiem," reida pozitīvo rezultātu akcentē Dorodnovs.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/ikskile/25592

2013. gada 3. septembrī, 19:28, Ikšķiles novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

egita • 2013. gada 4. septembrī, 19:03
nu sviests..es pats tur biju..un aizveda tikai vienu..l
Kolēģis • 2013. gada 3. septembrī, 22:20
Šodien Latišam bija jābrauc uz IKšķili darba darīšanās!
kāda atšķirība? • 2013. gada 3. septembrī, 21:41
Galvenais, lai nebūtu jaunais padomnieks...

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet