
Ikšķiles Dienas centra vadība uzticēta Zandai Vītolai
Šodien Ikšķiles novada domes sēdē deputāti pieņēma lēmumu par Zandas Vītolas iecelšanu Ikšķiles novada pašvaldības Dienas centra vadītājas amatā.
Līdz šim Dienas centru vadīja Ieva Zlemeta, kura šajā amatā stājās pagājušajā gada augustā.
Kā norāda Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš, šajā gadījumā notikusi darbinieku rotācija. Līdzšinēja Dienas centra vadītāja atgriezīsies darbā Ikšķiles novada pašvaldības Sociālajā dienestā.
Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/ikskile/23033
2013. gada 23. janvārī, 12:30, Ikšķiles novada jaunumi
Ogrenet
Jaunākie komentāri
Viens no labākajiem rādītājiem bieži vien ir smukums, un paziņu pozitīvie komentāri droši vien. Bet nu , ja ieliktenis - speciālists, šajā gadījumā Zanda ir tiešām zinošs, tad lai veicas, nevis kā Ogrē sociālo dienestu vada galīgi garām tā saucamā vadītāja,
Tie nav žultaini komentāri,bet fakti,ja rotē,tad rotē arī citus,manā skatījumā tas ir, ka iepriekšējo Dienas centra vadītāju ir vienkārši noņēmuši no amata.
Nesaprotu, kāpēc tāda ķengāšanās... Pazīstiet Zandu personīgi, ziniet, ka nav kompetenta? Viņai ir gan nepieciešamā izglītība, gan pieredze. Varbūt kādam skauģ derētu paskatīties uz sevi no malas? Domāju, ka neapmierinātajiem ir iespēja aci pret aci un neslēpjoties aiz nikiem izteikt savu viedokli! Bet tam tomēr trūkst objektīvi argumenti. Baudiet skaisto ziemu, nevis rakstiet žultainus komentārus :)