Atgriezties pie raksta

Ogres tehnikuma audzēkņi uzvar konkursā "Izzini zinātni"

Konkursā "Izzini zinātni" no Zemgales reģiona par konkursa uzvarētājiem kategorijā "Vidējā speciālā izglītības iestāde" atzīts Ogres tehnikums, informē konkursa rīkotāju - SIA "Aspired" – pārstāvji.

Sākoties jaunajam mācību gadam, tehniski radošo darbnīcu organizators SIA "Aspired" un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Latvijas zinātnes centriem Latvijas skolēniem piedāvāja iespēju piedalīties konkursā "Izzini zinātni".


Konkursā varēja piedalīties pamata un vispārējo izglītības iestāžu 8.-12.klašu skolēni un klases, kā arī profesionālo izglītības iestāžu audzēkņi.


Klasesbiedriem kopīgi jārada biznesa ideja vai inovatīvs risinājums kādai problēmai, ar kuru jaunieši ikdienā saskaras. Par šo ideju vai risinājumu, kā arī par motivāciju piedalīties konkursā klasei jāpastāsta 3-5 minūšu atraktīvā video, kas līdz šī gada 21.septembrim jāiesūta konkursa "Izzini zinātni" organizētājiem.


Pēc rezultātu apkopošanas, kas notika 24.septembrī, no Zemgales reģiona par konkursa uzvarētājiem tika atzīts Ogres tehnikums kategorijā "Vidējā speciālā izglītības iestāde". Otrs konkursa uzvarētājs no šī reģiona ir Auces vidusskolas 5.klase kategorijā "Pamatskola". Zemgales reģiona uzvarētāju klases dosies uz eksperimentu centru "Lielvārdi". 


Apmeklējuma laikā grupas varēs izmēģināt visus zinātnes centra eksponātus, piedalīties un paši praktiski darboties aizraujošos eksperimentos un tehniski radošajās darbnīcās, kā arī iepazīties ar inovāciju un tehnoloģiju ekspertiem vai Latvijas uzņēmējiem.


Pavisam konkursā noteikti 8 uzvarētāji no Rīgas, Vidzemes, Latgales un Zemgales reģioniem.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/OT/29745

2014. gada 25. septembrī, 10:43, Ogres tehnikums
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet