Atgriezties pie raksta

« Kašķi "Kaimiņa partijā" atbalsojas arī Ogrē

2017. gada 16. martā, 00:15, Politika
Pauls Treimanis

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

Hey • 2017. gada 20. martā, 17:09
Iepriekšējais komentētājs ir garīgs kroplis.
Rutai • 2017. gada 20. martā, 16:28
Ja neviens neredzēja cik noziedoja, tad, visticamāk, izvilka savus likumīgos 10% no ziedojumu kastes.
Tante no pagasta • 2017. gada 20. martā, 16:23
Esmu vienkāršs cilvēks, kurš dzīvo laukos. Jā, man ir augstākā izglītība, bet esmu pensionāre, kura dzīvo laukos. Es joprojām novērtēju Helmaņa ierašanos uz labdarības pasākumu un redzēju, ka viņš ziedoja naudu!!! Neesmu pilnīgi nekādā saistībā ar nekādu Bartkeviču vai vēl sazin ko! Tikai rakstu, ko redzu! No domes uz šo pasākumu bijai tikai Helmanis un lauku pagastu cilvēku dzīve un problēmas interesē tikai Helmanim! Un man kā vienkāršam vēlētājam neviens nevar liegt te izteikties un balsot par to, ko gribu!
sazvērestības teorija • 2017. gada 20. martā, 15:21
tas visu izskaidro. popularitāti un cilvēku atbalstu. es turpmāk darīšu tāpat un kļūšu par prezidentu!
>Ruta • 2017. gada 20. martā, 14:51
Viss bija aprēķināts pareizi, neviens neredzēja, cik ziedoja, bet pēdējo vienmēr ievēro. Ja būtu atnācis pirmais daudzi nemaz nezinātu, ka viņš te vispār ir. Bravo, vadoni, viss ir pareizi.
Elitai • 2017. gada 20. martā, 13:38
Var jau aizmeloties un liekuļot, bet ne tik ļoti atklāti. Rakstam pāri 100 komentāru, bet jūs pārmetat viedokļu vienveidību un diskusijas neesamību. Patiesībā jūsu komentāra raksturs liek domāt par nespēju pieņemt citu viedokli un vēlmi pēc cenzūras un vienīgās patiesības. Bet šeit ir demokrātija, nāksies samierināties...
un? • 2017. gada 20. martā, 13:32
Daudzu te pieminētais Millers ir tikai marionete. Aiz viņa kārtējo reizi slēpjas kāds onkulis ar spalvainu roku.
Ruta • 2017. gada 20. martā, 12:56
Raksts ir ļoti korekts. Es biju labdarības pasākumā un redzēju, ka Helmanis ienāca pašās beigās. Nevien neredzēja ko viņš tur noziedoja. Tā diskusija ko uzsāka tante no laukiem ir ar vienu mērķi diskriditēt Helmani. Neizdosies Bartkeviča bandai savas ieceres. Šādu diskusiju var uzsākt cilvēks bez sirds. Ja Jūs esat bijusi vai bijis šajā pasākumā un taisiet diskusiju lai panāktu pretējo efektu ir necilvēciski.
>Elitai • 2017. gada 20. martā, 12:53
Nerunā visu vārdā, NA ir vislielākie nelieši un dzīvo no maksātnespējas administratoru pienesumiem. Es ceru, ka nākamajās parlamenta vēlēšanas viņus aizslaucīs mēslainē un nelīdzēs vairs pat sauklis "krievi nāk",jo cik tad var nākt un neatnākt. Mēs arī paliekam arvien gudrāki.
zz • 2017. gada 20. martā, 12:44
Man atkal liekas nepiedodami, ka, ja raksts ir vai nu pretiniekus nozākājošs, tad ilgi stāv pašā pirmajā vietā, bet, ja vadonim kaut kas nogājis greizi vai vadonim neglaimojoši komentāri, tā ātri vien tiek nobīdīts lejā un pēc laiciņa pazūd vispār. Piemērs ir raksts par vadoņa ieceri sakārtot graustus uz mūsu rēķina, parādījās vēl pirms šī raksta, bet kur tas ir tagad? Protams, ka vadonis gribēja paspīdēt, bet saņēma daudz negatīvu komentāru, tāpēc šeit vairs nav redzams, protams, izdzēsts jau nav, bet no acīm prom gan. Kalpi strādā labi, zina ko un kur pabīdīt, vadoņa slava lai nevīstoša.
Elitai • 2017. gada 20. martā, 12:40
Jā, mēs gribam un pieprasam ,lai Ogrē ievēl tikai vienas partijas deputātus. Mums vajaga ,lai NA ( tēvzemieši LNNK) būtu pie varas ,jo viņi ir taisnīgi, vienmēr tādi bijuši.Citas partijas tik zog un zog un ņem kukuļus. Negribam citus. Mums vajaga NA un Helmani.
Elita • 2017. gada 20. martā, 12:02
Nu, ko var ņemties! Vai gudrie komentētāji var atbildēt arī uz jautājumu - kāpēc pie raksta par kādu potenciālo vēlēšanu partiju pēkšņi pieliktas klaunu bildes??? Ai, cik smieklīgi, cienījamais portāl, Ogrenet! Patiesībā nožēlojami. Kurš jums dod tiesības sagrupēt cilvēkus un partijas pareizajos un nepareizajos, nopietnajos un tādos, par kuriem var paņirgāties? Jūs tiešām tik zemu vērtējat mūs, savus lasītājus? Ka mēs paši nespēsim izdarīt secinājumus? Kurš teica, ka Bartkeviča publiskie gājieni ir ar kaut ko labāki vai sliktāki par Helmaņa? Kāpēc tad, ja es kā vienkāršs komentētājs izsaku savu viedokli, kurš nav pilnībā lojāls raksta autora nospraustajam virzienam, kāds man automātiski piedēvē oponentu lobēšanu? Kas jūs, piedodiet, stulbi esat? Tad varbūt vispār vajag liegt komentēt, ja Ogrenet īpašniekiem nepatīkamu viedokļu paudēji tiek gānīti un visiem piekārta Bartkeviča atbalstītāju birka. Tas nerada vēlmi vispār iesaistīties diskusijās. Tāds arī ir mērķis? Slavinošs vai nozākājošs raksts, kuru var komentēt tikai līdzīgi domājošie? Mēs gribam, lai Ogrē ievēl tikai vienas partijas pārstāvjus? Tādu ceļu gribētu iet Ogre un ogrēnieši? ja nē, beidziet zākāties un cieniet savus oponentus.
pfff • 2017. gada 20. martā, 11:27
Ne jau viss ir zīmēšanās, bet katrs spriež pēc sevis ;) Bartiņš zīmējas visiem pensionārim un invalīdiem ar savu dzeju, viltoto smaidu un uzpērk viņus ar pīrādziņiem - tas pa visam ir ok.
Elita • 2017. gada 20. martā, 11:18
Tantei no pagasta. Tas taču tik skaidri redzams, ka neesat nekāda tante no pagasta. Sakiet, lūdzu, kāpēc kādam no pašvaldības ir jāiet uz labdarības koncertu? Lai pazīmētos? Ja es gribu nodarboties ar labdarību, es to daru un neviens, arī jūs, cienījamā tante no pagasta, to neuzzināt. Kam vajag to liekulību? Aprobežotām lauku tantēm, kuras cilvēku iejūtību un žēlsirdību mēra pēc tā, cik asaru tas otrs publiski noraud un vai ierodas uz publisku labdarības pasākumu? Jūs vispār sajēdzat, ko te rakstiet? Jūs esat gatava balsot par cilvēku tikai tāpēc, ka viņš pazīmējas pasākumā ar palielu naudas banknoti???
Jā..... • 2017. gada 20. martā, 10:46
Millers ir klauns un pamuļķītis. Uzdodiet viņam vienkāršu jautājumu par pašvaldības darbu, un sapratīsiet viņa zināšanu līmeni. Džekam vienkārši apnicis suši taisīt...
Atbilde Helmja nelabv;eļiem • 2017. gada 20. martā, 10:15
Helmis nekad nav zadzis. Nekad arī nezags jo ļoti godīgs. L;udzu neapvainot!
jo • 2017. gada 20. martā, 09:57
To var uzzināt tikai tiesā. Drīz tiesās vienu "Ogres novadam" deputātu, tad jau daudz kas atklāsies.
>Zintis • 2017. gada 20. martā, 08:54
vēlētājiem jāzin gan tas ko zaga Bartiņš, gan tas cik zog Helmis.
Zintis • 2017. gada 19. martā, 23:14
Dārgā Bartkeviča banda, liecieties tak mierā. Pārstājiet veidot savas mākslīgās diskusijas par Helmani. Helmanis starp citu atnāca uz labdarības koncertu atnāca ar nokavēšanos un cik viņš tur tanī kastītē ielika neviens pat nezina jo visi bija zālē. Lūgums Barkeviča bandai nebāsties ar savavām vēlēšanu polit tehnoloģijām. Jūsu apsēstie mēģinājumu ar mākslīgām diskusijām radīt riebumu pret Helmani ir pataloģiski.
... • 2017. gada 19. martā, 22:42
Nu vot viņš arī pats jau te komantē - tīru taisnību raksta!
«« Iepriekšējā lapa — pavisam 6 lapas — Nākamā lapa »»

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet