Atgriezties pie raksta

« Pabeigta jaunās ģimnāzijas ēkas un sporta ēkas projektēšana

13. februārī, 10:43, Aktualitātes
ogresnovads.lv

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

nu • 17. februārī, 13:56
tak skaidrs, ka tā dārgā rekupērācijas iekārta ir vienkārši nejēdzīga naudas izmešana. Ja tā būtu efektīva, tad visi uzņēmumi jau sen tādus būtu salikuši, jo privātie tomēr savu naudu skaita.
... • 17. februārī, 13:21
Tur Grinbergs bija pie tās kanalizacijas siltuma atgūšanas iekārtas klāt piesaistīts - saņems kaut kādu naudu? Izmantojis savu stāvokli Ogrē, lai ielobētu savu neefektīvu iekārtu un saņemtu par to personisku labumu? Vai tā ir?
xz • 17. februārī, 11:17
Biblioteka būtu lēttaka, ja apkurei neparedzētu dargo un neefektīvo iekārtu siltuma iegūsanai no notekūdeņiem.Ar saules paneļiu saražoto enerģiju nepietiks, lai nodrošinātu iekārtas darbību.
Jautājums • 15. februārī, 12:02
Starp citu, par izmaksām - šī skola maksā pie 10 miljoni bez PVN. Precīzi cipari bija citā rakstā. Tagad paskatamies bibliotēku - tā bija ap 8.5 miljoni bez PVN. Pie tam, skolu būvē 2 gadus vēlāk, tātad, papildus 2 gadu inflācija. Jeb - izmaksas gandrīz līdzīgas abiem objektiem. BET - skola paredzēta 600 skolēniem plus personāls. Bibliotēka ir pusotra bērnudārza lieluma celtne un nekādi ne simtiem cilvēku. Ļaujiet minēt - bibliotēkas konkursā arī bija tikai 1 pretendents? Nu nepavisam ne aizdomīgi. Ko teiksi Modrais Modri Grunduli par savu Helmani šai sakarā?
cilveks • 15. februārī, 08:13
Ja esiet cilveki -- PADOMAJIET ,ko Jus dariet.
Raimonds • 14. februārī, 20:25
mums nepatik Bartkevica laiki,nekad vairs tie nenaks atpakal.
duņa • 14. februārī, 17:54
Tam visu varenajam , kurš naidu sakurināja pret Bartkeviču, nozākāja ar visiem drauģeļiem labāko neirologu Pūķi, nedomā, ka tak vse ostanetsa , bumerang pridet i za toboi .Lučše uberaisa k svoim robotodateļam k čertu na kulički.
Ha • 14. februārī, 14:18
Grundilis ir modrais. Tas modrais taču Helman vislaik aizstāvēja. A tad ar niku Grundulis sāka lamāt naimsaimnieka grinbergu. Tas vien parada Helmana fanātu intelektu - aļo garaž - modrais grunduli - grinbergs ir helmana ieliktenis jeb zivs pust no galvas ar visiem saviem padotajiem. Ja galva ir sapuvusi, tu gribeji cerēt, ka Helmanam vispar interesee kaut kads namsaimnieks un visi vinja suudi? Nekas neinteresee - tikai buuvet miljonu objektus un kotlešoties. Pārējais vienalga un lai padotie dara ko grib, neklapee ar ausi uz iedzīvotāju sūdzībām uz to kas notiek nasmaimniekā. Aisstavi tik to savu helmanu talak.
Modrais Modri • 14. februārī, 12:55
Tu arī tiki brīdināts - par apmelošanu, neslavas celšanu, nomelnošanu tiksi iesūdzēts. Iesniegums ir uzrakstīts, gaidi pavēsti. Nika maiņa neglābs, nenoslēpsies.
Grundulis un draugi • 14. februārī, 12:08
Rakstītājs, kurš raksta krievu valodā, Tu atklāti vari sejā kādu nosaukt par pedarastu, Es domāju , ka nevari ,tikāt brīdināts , ja raksti kaut ko publisku tad Esi pieklājīgs. Pēdējai laiks ir saprast kurš mums te tāds kuram visi , kas nerunā Krievu valodā ir ''šucmaņi'' , tagad vēl jaunprojektēto skolu atļaujas zākāt.
ха ха • 14. februārī, 07:20
Ogres vilki. Ну да. Что то педарастическое в этом есть! ха,ха.
Puk • 13. februārī, 23:44
Patīk man tās anonīmās Helmaņa atbildes komentāros :)
tas vēl nieks • 13. februārī, 15:08
sieviete pateica nezinu, tas vēl sīkums, viņa to pateica valsts iestādē, kur jūs esat redzējuši sievieti, kura nezin, 8toņos augšā un visu dienu strādāt, vai ta tiešām nevar, jā var , bet es esmu pensijā, tas nekas, tev nepietiek, es te visu labāk zinu
He he • 13. februārī, 14:29
Nu jā, labāk labi augušiem 2 metrīgiem tēvaiņiem iedot pa 50 000 ārkārtas piešķīrumu no pensionāru nodokļiem (un tas bija tikai papildus devums 2020. gadā. Bet cik bija pašvaldības pamata budžeta gada piešķīrums?), lai tie lēkā un met bumbu grozā, samaksā viesspēlētājiem no aizokeāna, nevis piemēram, Ogres bērniem invalīdiem kaut ko iedot - tie lai samierinās ar 2 euro vērtu konfekšu paciņu uz Ziemassvētkiem. Akurāti 200 eiro gadā bērniem invaldīdiem, bet labi noaugušajiem puišiem summa ar 6 cipariem? Pareizi? Nav pareizi.
? • 13. februārī, 14:00
Kas ir Ogres Vilki un citi svarīgie klubi?
<He He • 13. februārī, 13:50
JKP Jūs noteikti neatbalstīsiet Ogres basketbola klubu un Ogres Vilkus kā arī citus klubus. Tādi tumsoņas te uzradušies.
Nemuldi • 13. februārī, 12:49
Tur Ogres Vilki spēlēs. Kā reiz normāli.
He he • 13. februārī, 12:06
Kāpēc skolas sporta zālei tik milzīgi daudz tribīņu? Uz 2000 vietām? Vai tik šī nav slēptā shēma basketbola klubam uzbūvēt halli priekš spēlēm, maskējot ar "skolas sporta zāli".

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet