
Ķegumieti Valentīnu Peipiņu sveic 100. jubilejā
Saulainajā 12.jūnijā Ķeguma novada domes pārstāvji devās apsveikt Valentīnu Peipiņu, kura jūnijā nosvinēja apaļu jubileju – 100. gadadienu, informē pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Kintija Sparāne
Šajā nozīmīgajā dzimšanas dienā ķegumieti sveica domes priekšsēdētājs Roberts Ozols un deputāte Dace Māliņa.
Valentīna Pepiņa uz Ķegumu pārcēlās 1997.gadā no Krāslavas rajona Ancāniem, kur visu mūžu bija strādājusi par pedagoģi, pasniedzot dabaszinības, ģeogrāfiju un latviešu valodu kā arī kļuvusi par skolas direktori.
Kā pastāstīja Peipiņas kundzes meita Skaidrīte Naumova, Valentīna skolā strādājusi līdz pat tās slēgšanai astoņdesmitajos gados.
Interese par dabu Valentīnai ir vēl šodien, jo lielākā aizraušanās ir dārzkopība. Katra puķīte tiek apčubināta, apmīļota un aprūpēta.
Skaidrīte vēl stāsta, ka pat nākamajā dienā katrs jubilejā dāvātais zieds ir ticis no jauna izsmaržots un apbrīnots.
Vaicājot Skaidrītei Naumovai, kāds ir tik ilga mūža noslēpums, viņa smaidot atbild: "Mamma arī šajos cienījamajos gados daudz kustas, plāno, kā iekārtot dārzu, ko darīs nākamgad. Visa pamatā ir pozitīvisms un labestība, kas izstaro no cilvēka".
2016. gada 17. jūnijā, 23:38, Ķeguma novada jaunumi
Ogrenet
Jaunākie komentāri
-Mana zemļačka! Un es nezinu kur dzīvo!? Gribētos satikt un aprunāties! ---Ar visjaukākajiem vēlējumies Dzimšanas Dienā! Eduards-no Aulejas pagasta.
Opā , mūžam nebūtu domājis ka šitai tantei 100 gadu ! Apsveicu , veselību ,gaišu prātu.